Savaitės horoskopas (gruodžio 25 – 31 d.)

@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Šią savaitę kuo rečiau varstykite vadovybės kabineto duris, ypač nekviečiamas. Tikėkitės kolegų apkalbų ar intrigų. Pasistenkite, kad visi jūsų planai ir darbai visiems būtų žinomi ir suprantami. Nevenkite ir namiškiams pasipasakoti apie profesinius šios savaitės rūpesčius. Vakarais ar savaitgalį gali tekti padirbėti papildomai, bet už tai turėtų būti deramai atlyginta.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Galimas daiktas, kad kažkas turi negarbingų kėslų. Savaitės pradžioje galimi bandymai suvaržyti jūsų laisvą valią, primesti svetimas žaidimo taisykles. Į savaitės pabaigą šeimos nariai gali inicijuoti pasikeitimus namų ūkyje, dideles finansines investicijas. Galite patirti stresą. Jau būtų ne pro šalį atsipūsti. Bent diena tikro poilsio padėtų atgauti pusiausvyrą.
 
Dvyniai (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)
 
Turėsite gerą progą pakloti tvirtą pamatą tolesniems darbams ar kūrybiniams sumanymams. Vertingiausios jūsų savybės šią savaitę – kruopštumas ir punktualumas. Nepasiduokite aplinkinių įtakai, gražbylystėms, neskubėkite leistis į kompromisus. Jei esate vadovas, nesivaržykite dažniau kontroliuoti, kuo užsiima jūsų pavaldiniai, ar tikrai vykdomi jūsų nurodymai. Savaitgalį rekomenduotinas gana pasyvus poilsis, venkite didelio fizinio krūvio.
 
Vėžys (birželio 22 d. - liepos 22 d.)
 
Šią savaitę būsite gerokai užsiėmęs namų rūpesčiais, tad kitiems dalykams veikiausiai neliks nei laiko, nei jėgų. Savaitės pradžioje tikėtinos nelauktos pajamos. Antroje savaitės pusėje gali kankinti seniai praėjusių dienų ilgesys. Gali būti, kad dvasiškai nesate pakankamai stabilus. Jums labai reikia artimo žmogaus paramos ir supratimo.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai