Savaitės horoskopas (gruodžio 18 – 24 d.)

@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Sėkmė nuo jūsų nenusigręš ir šią savaitę: galimi nauji potyriai, pažintys ar daug žadantys susitikimai. Puikiai seksis sutarti su partneriais bei šeimos nariais, vienintelis dalykas, galintis apkartinti gyvenimą – pavydas. Juo degti gali žmogus, nepatenkintas jūsų sėkme, todėl pasisaugokite apkalbų, nesivelkite į intrigas. Savaitės vidurys gali būti kupinas irzlumo ir blogų emocijų, bet jei reaguosite santūriai, tai neturėtų sujaukti jūsų planų. Sėkminga diena bus antradienis, o pirmadienį ir trečiadienį patartina išsaugoti ramybę ir susikaupimą.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Tikslas, kurį užsibrėžėte, yra daugelio trokštamas, todėl lengviausia būtų jį pasiekti dirbant su kažkuo drauge. Vadinasi, protingiausia būtų susivienyti su varžovais, užuot tęsus ilgalaikį karą. Pabandykite tai padaryti nors kartelį.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Šią savaitę reikėtų atidėti naujų darbų pradžią, geriau tęsti jau pradėtą veiklą. Šiomis dienomis daugiau dėmesio skirkite vidiniam pasauliui, sielos reikmėms: apmąstykite savo siekius, pabendraukite su išmintingais ir šviesiais žmonėmis. Nesistenkite aplenkti laiko, geriau žygiuokite koja kojon su kaita – taip išvengsite nepasitenkinimo savimi jausmo. Geras laikas mąstytojams, psichologams, menininkams. Paaštrės intuicija, gebėsite įsiklausyti į plika akimi nematomus žmogiškosios patirties klodus. Trečiadienį stenkitės išlaikyti ramybę ir rimtį.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
O, taip! Nuolatiniai nesutarimai dėl žinomų dalykų baigia jus nuvaryti į neviltį. Ar jums neateina į galvą, kad galima nusileisti dėl smulkmenų? Pagalvokite apie tai. Galite planuoti linksmą savaitgalį – netikėti svečiai jau ruošia jums staigmenas.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai