Savaitės horoskopas (gruodžio 11 – 17 d.)

@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Šios savaitės pirmoje pusėje būsite kupinas energijos ir kūrybingumo. Antroje savaitės pusėje konfliktas darbe pareikalaus iš jūsų šiokios tokios aukos. Geriausios savaitės dienos bus trečiadienis ir ketvirtadienis.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Galite gauti vertingos informacijos, bet ji bus nevienalytė, todėl patartina nepasikliauti su kontekstu nesusietomis nuotrupomis. Jei norite susidaryti išsamų situacijos vaizdą, žinias rinkite iš skirtingų šaltinių. Ši savaitė žada jums kūrybinę sėkmę, todėl galite imtis darbų, reikalaujančių stereotipų nesuvaržytos vaizduotės bei polėkio. Tačiau pradėtus darbus patartina ir pabaigti, nes nenuveiktų darbų uodega tuomet neapleis dar ilgai. Pirmadienį ir ketvirtadienį būtų gerai skirti laiko nuoširdžiam pabendravimui su draugais.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Nelaikykite savo trūkumu to, kad imatės už visus atsakomybės. Tai yra daug geriau, nei apskritai bijoti bet kokios sudėtingesnės užduoties. Savaitgalį sulauksite dovanų, bet už tai teks pabūti vaišingu šeimininku.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Turėtumėte išmokti tramdyti savo pyktį arba ramiau reaguoti į jūsų nekontroliuojamus procesus. Ši savaitė palanki mokytis rimties ir stabilumo, formuoti charakterį, surasti savyje naujų nepažintų savybių. Tai, ką planuosite šią savaitę, turės tendenciją plėstis, augti ir duoti vaisius. Geras metas laukia žmonių, kurių veikla susijusi su tyrinėjimais. Pasižymėsite gilia įžvalga ir puikia nuojauta. Palankiausia diena bus penktadienis, o trečiadienį pasistenkite neįsivelti į tuščius ginčus, suvaldykite savo charakterį.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai