Savaitės horoskopas (gegužės 21 – 27 d.)

@ Shutterstock

Kas jūsų laukia šią savaitę?

 

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Savaitės pradžioje leiskite sau šiek tie patinginiauti, nesistenkite nudirbti visų darbų iš karto. Ketvirtadienį ir penktadienį kuo daugiau laiko praleiskite vienas. Savaitgalį laukite nemažų pokyčių namuose. Gal jie ir nebus labai smagūs, bet ir ne tokie blogi, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.


 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Turite gerų draugų, kurie visada pasirengę jums padėti – galėsite tuo įsitikinti savaitės pradžioje. Nesididžiuokite ir nesidrovėkite – priimkite jums ištiestą pagalbos ranką. Trečiadienį ir ketvirtadienį užgrius darbai, greičiausiai katastrofiškai trūks laiko artimiesiems. Savaitės pabaiga nusimato kiek ramesnė – galėsite ilsėtis, linksmintis ir bendrauti. Sekmadienis – ypač palankus matas užmegzti naują pažintį.

 

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Savaitės pradžioje pasirūpinkite savo paties finansiniais reikalais, o savaitės viduryje būkite pasiruošę ištiesti pagalbos ranką savo draugui. Protingas patarimas bus vertesnis ir už pinigus. Savaitgalį laukia svarbūs darbai ir sprendimai.


 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Pirmadienį ir antradienį kūrybiškumas veršis per kraštus – kils daug gerų idėjų ir naujų sumanymų. Savaitės viduryje neatsiginsite kvietimų susitikti. Pamirškite nuovargį, neatstumkite bent jau pačių artimiausių draugų. Užtai penktadienio vakarą ir savaitgalį stenkitės praleisti su šeima. Saugokite sveikatą.


 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Savaitės pradžioje visame kame ieškokite slaptų motyvų. Trečiadienį ir ketvirtadienį sunkiai seksis tramdyti emocijas. Nepatartina vesti derybų ar priiminėti svarbius sprendimus. Pasitikėkite profesionalų patarimais, perleiskite iniciatyvą artimam ir patikimam žmogui.


 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Būkite itin atsargūs ir nekritikuokite kitų – visi žmonės yra skirtingi, nesistenkite įsprausti jų į tuos pačius rėmus – galite skaudžiai įžeisti. Savaitės vidury užgrius darbai. Nesinervinkite, nepanikuokite ir daug daugiau visko nuveiksite. Savaitgali privalote išmesti iš galvos mintis apie darbą ir gerai pailsėti.


 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Savaitės pradžioje būsite itin užsispyrę. Nepervertinkite savo asmeninio žavesio ir sugebėjimų. Penktadienį neplepėkite apie savo asmeninius planus ar svajones net su geru pažįstamu. Savaitgalį galimi nesutarimai ar net rimtas konfliktas su draugais ar šeimos nariais.


 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Pirmadienį ir antradienį jums plačiai šypsosis Fortūna, pildysis norai ir svajonės. Būsite nusiteikę itin romantiškai. Nepameskite galvos dėl visiškai jūsų neverto žmogaus! Į savaitės pabaigą entuziazmas gali išblėsti, galbūt pasijusite pavargę. Nenusiminkite, gerai pailsėkite savaitgalį, ir gyvenimas vėl atrodys mielas.


 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Savaitės pradžioje gali pasitaikyti patogi galimybė pelningai investuoti ar kaip kitaip išpešti netikėtos naudos. Nuo antradienio iki ketvirtadienio jokiu būdu nesikiškite į asmeninius artimų bičiulių ar šeimos narių reikalus, tačiau išsisukinėti nuo savo atsakomybės taip pat nereikėtų. Savaitgalį kažkas labai tikėsis jūsų pagalbos ar paslaugos.


 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Susikaupkite – savaitės pradžioje gali tekti priimti labai svarbų sprendimą. Antradienį, trečiadienį taipogi svarbiausia bus disciplina. Savaitės pabaigoje greičiausiai jausitės visiškai išsekę. Ramybės, tiktai ramybės – už jūsų pastangas bus atlyginta. Jei savaitgalį šeimos nariai šykštės jums dėmesio ir supratingumo, pasilepinkite nors trumpa išvyka.


 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Imkitės tik tų darbų, kurių prasme ir sėkme nuoširdžiai tikite ir nedalykite neapgalvotų pažadų. Savaitgalį saugokitės įžeisti sutuoktinį ar kitą labai artimą žmogų. Stenkitės neprimesti kitam savo nuomonės.


 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Visą savaitę būsite nepaprastai aktyvūs, norėsite visur spėti ir nudirbti visus darbus. Patausokite savo jėgas – antraip rizikuojate perdegti. Neterorizuokite aplinkinių – susikaupusį energijos perteklių geriau išliekite sporto salėje. Savaitgalį galite patraukti į gamtą. Sekmadienį tramdykite emocijas – nedidelė kibirkštėlė gali įžiebti didelį konfliktą.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai