Savaitės horoskopas (gegužės 14 – 20 d.)

@ Shutterstock

Kas jūsų laukia šią savaitę?

 

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Pirmadienio ir antradienio veiklos rezultatai bus malonūs ir naudingi ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Savaitės viduryje būsite linkę išlaidauti (ir visai ne tam, kam reikia), savaitgalį teks savarankiškai spręsti susikaupusias problemas. Pagalbos verčiau nesitikėti.


 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Savaitės pradžioje kils didelė pagunda atverti savo piniginę, tačiau būkite atsargūs – mažai tikėtina, kad jūsų investicijos atsipirks. Trečiadienį ir ketvirtadienį užgrius įvairių rūpesčių lavina, tad stenkitės iš anksto pasiskirstyti laiką taip, kad viską suspėtumėte. Savaitgalį patartina praleisti su draugais, pasportuoti.


 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Pirmadienį ir antradienį galite tikėtis finansinio pelno, o trečiadienį labai tikėtina, kad sužinosite daug naujo. Antroje savaitės pusėje nedalyvaukite bendruose projektuose, susijusiuose su pinigais - veikiausiai jie nebus sėkmingi. Savaitgalį daug džiaugsmo suteiks žmonės, iš kurių to visai nesitikėjote.


 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Savaitės pradžia – palankus metas keliauti, mokytis ar tiesiog ieškoti, kuo čia save užėmus... Dalykines keliones geriausia atidėti savaitės viduriui. Daugiau klausykitės savo intuicijos – ji jūsų neapgaus. Antroje savaitės pusėje būsite itin komunikabilūs ir draugiškai nusiteikę. Tikėtina, kad užmegsite ilgalaikę draugystę.


 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Pirmoje savaitės pusėje susilaikykite nuo išlaidų pramogoms. Šią savaitę veikiausiai turėsite daug galimybių atnaujinti ir pakeisti savo buitį bei aplinką. Nepraleiskite jų. Savaitgalį padovanokite ką nors mylimam žmogui ir pasistenkite neapsikrauti darbais. Poilsio dienas skirkite poilsiui. Jei negalvosite, ką kalbate, šeimoje gali kilti įtampa.


 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Savaitės pradžioje pasistenkite sutvarkyti visus nebaigtus reikalus, nes savaitės viduryje greičiausiai ims trūkti jėgų ir nebūsite itin darbingi. Finansinės investicijos darbo savaitės pabaigoje bus pelningos. Savaitgalį laukia intensyvus, bet konfliktiškas asmeninis gyvenimas. Nesitikėkite tobulo sutarimo su partneriu, siekite kompromiso.


 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Pirmadienį ir antradienį niekam neskolinkite pinigų (ypač – didesnių sumų). Taip pat patartina susilaikyti nuo nereikalingų pirkinių. Trečiadienio vakarą praleiskite su šeima. Antroje savaitės pusėje daugiau laiko ir dėmesio skirkite namų ūkiui.


 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Atsargiai vertinkite informaciją, išgirstą pirmoje savaitės pusėje – ypač apie savo būsimą darbą ar sutartį. Būtinas kritiškas ir atidus jūsų žvilgsnis. Ketvirtadienį ir penktadienį bendradarbiavimas su meno žmonėmis bus įdomus ir vaisingas. Jūsų džiaugsmui ar nusivylimui, artimas draugas ar giminaitis pasidalys su jumis paslaptimi. Savaitgalį patartina pakeliauti – galėsite suderinti malonumą su reikalais.

 

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Savaitės pradžioje galite visiškai pasikliauti savo intuicija – ji jūsų neapgaus. Jei darbo dienos neužteks, nevenkite papildomai padirbėti vakarais namie. Ketvirtadienį ar penktadienį susipažinsite su žmogumi, kuris ilgainiui gali gerokai pakeisti jūsų mąstymo ir gyvenimo būdą, praplėsti akiratį. Savaitgalį bent dalį laiko reikėtų praleisti vienumoje.


 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Pirmadienį ir antradienį emocijos virte virs – stenkitės jas suvaldyti, antraip turėsite bėdos. Ir būkite atsargūs – kai kas tikisi, kad pridarysite klaidų ir pasirodysite iš blogosios pusės. Penktadienį ir šeštadienį išgirsta informacija veikiausiai jūsų nepradžiugins. Neatidėliokite kitai dienai to, ką turite padaryti sekmadienį.


 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Pirmomis savaitės dienomis niekur keliauti neverta. Jei tai – dalykinė komandiruotė, ji bus smagi, tačiau neproduktyvi. Nepasitikėkite pažadais – veikiausiai jie bus tušti. Jei sugebėsite greitai atpažinti dėmesio vertą reikalą, antroje savaitės pusėje galite išties neblogai pasipelnyti.


 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Romantiška pažintis savaitės pradžioje ilgainiui gali pasirodyti esanti visai kitokia, negu įsivaizdavote. Gaila, tačiau susižavėjimas bus trumpalaikis ir vienpusis. Darbe sėkmė lydės tik tada, kai dirbsite su žmonėmis, kuriems iš tiesų jaučiate pagarbą. Bendravimas per nuotolį, telefonu ar laiškais, vargu ar patenkins abi puses.

 

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai