Savaitės horoskopas (balandžio 9 – 15 d.)

@ Shutterstock

Ką žvaigždės žada šią savaitę?

 

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Kad išvengtumėte kritikos ir nemalonumų, būtina sutelkti visą dėmesį ir jėgas į darbą. Taisykite savo klaidas, mokykitės iš jų, būkite pakantesni aplinkinių klaidoms. Trečiadienį laukite naujos naudingos informacijos. Su penktadienio problemomis padės susidoroti draugai.

 

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Nesikarščiuokite dėl smulkmenų, stenkitės sumažinti savo impulsyvumą iki minimumo – tada atmosfera aplink jus bus harmoninga ir maloni. Savaitės viduryje galima pradėti kurti svarbius gyvenimo planus, ketvirtadienį gali prireikti draugų paramos ir palaikymo. Penktadienis – palankus metas baigti senus darbus. Savaitgalį patartina skirti bet kokiai jums patinkančiai kūrybos forma.

 

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Šią savaitę pasitaikys ne viena proga įgyvendinti savo ketinimus. Jei būsite kūrybingi ir išradingi, galėsite pasiekti visko, ko tik norėsite. Antradienį gali tekti labiau susitelkti, būti atsakingesniems, trečiadienį jūsų finansinių problemų sprendimas labai priklausys nuo partnerio ir nuo to, ar galėsite juo pasitikėti. Sekmadienį venkite konfliktų.

 

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Vertinkite savo gerąsias savybes, nesikuklinkite ir leiskite, kad jas pamatytų ir kiti. Nekurkite su realybe per daug prasilenkiančių planų. Galimos permainos tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe. Ketvirtadienį geriausia likti šešėlyje ir nesikišti į konfliktines situacijas – problema išsispręs savaime. Šeštadienį būtinai pasikvieskite svečių.

 

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Kad pasiektumėte trokštamų rezultatų, savaitės pradžioje teks kaip reikiant paplušėti. Pasistenkite rasti kelią į viršininko širdį, klausykitės savo intuicijos, ir galėsite palypėti karjeros laiptais. Ketvirtadienį ir penktadienį nepatartina leistis į keliones ir komandiruotes – jos nepateisins jūsų lūkesčių, savaitgalį rekomenduotina praleisti su savo šeima ir draugais.

 

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Imkitės darbų, kuriuos iki šiol atidėliojote, antraip labai greitai jie pridarys jums labai daug rūpesčių. Antroje savaitės pusėje trūks energijos, tad darykite tik tai, kas būtina, ir neeikvokite jėgų smulkmenoms. Savaitgalį susitikite su draugais ir pasilinksminkite – jums tai bus tik į naudą.

 

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Didelės sėkmės darbe šią savaitę nesitikėkite, tačiau pastebėsite, kaip auga jūsų kūrybinis potencialas. Antradienį venkite nemalonių susitikimų, nes savaitgalį jums prireiks jėgų. Stenkitės jas šią savaitę paskirstyti kuo racionaliau, nesiimkite to, dėl ko abejojate, kas reikalauja didelių pastangų. Geriau atnaujinkite savo garderobą.

 

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Neplaukite prieš srovę – antraip smarkiai rizikuojate nusivilti savo veiklos rezultatais. Savaitė gana užsiimti vienatvės ir atsiskyrimo reikalaujančia kūrybine veikla. Patartina baigti senesnius darbus, o ne imtis naujų, šeštadienį arba sekmadienį rekomenduotina skirti apmąstymams.

 

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Daug kas šią savaitę atrodys lengviau nei lengva – nesunkiai susidorosite net su sudėtingiausiomis problemomis. Aplinkiniai gali mėginti tuo pasinaudoti, tad būkite budrūs. Ketvirtadienį atsivers naujos perspektyvos, tačiau nepulkite į jas stačia galva – leiskite, kad viskas eitųsi savaime. Penktadienį daugiau dėmesio skirkite namie susikaupusioms problemoms.

 

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Teks stengtis išlikti viršūnėje, net jei jūsų mintys kryps visai kita linkme. Nuoseklumas ir pasitikėjimas savimi padės pelnyti aplinkinių palankumą. Antroji savaitės pusė – palankus metas baigti anksčiau pradėtus darbus.

 

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Jei antradienį panorėsite tapti paslaptingi, tai jums pavyks tiesiog puikiai – aplinkinius trauksite kaip magnetas. Šią savaitę teks daug improvizuoti ir eksperimentuoti, nes aplinkybės gali keistis ir griauti jūsų planus. Tačiau nenusiminkite – viso to galima išvengti, jei klausysitės savo intuicijos.

 

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Neeikvokite laiko, pradėkite įgyvendinti savo planus kaip galima anksčiau. Ypač palanki diena naujiems projektams – penktadienis, o štai antradienį nuo svarbių sprendimų geriau susilaikyti. Stenkitės būti kantresni aplinkiniams, kontroliuokite savo emocijas. Savaitgalį daugiau ilsėkitės, kad atgautumėte prarastas jėgas ir būtumėte pasiruošę naujai savaitei.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai