Savaitės horoskopas (balandžio 30 – gegužės 6 d.)

@ Shutterstock

Ką žvaigždės žada šiai savaitei?

 

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Noras pabėgti nuo atsakomybės ir problemų šią savaitę gali iškrėsti jums piktą pokštą. Savaitės pradžioje skirkite daugiau laiko ryšiams su partneriais ir draugais, trečiadienį laikykitės kukliai, kad išvengtumėte finansinių problemų. Antroji savaitės pusė – naujas darbinės veiklos etapas. Jis pareikalaus itin daug jėgų, tad su įprasta ir neskubia dienotvarke greičiausiai teks atsisveikinti.

 

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Laukia gana prieštaringa savaitė. Net nesistenkite visko išsiaiškinti – iki savaitės pabaigos vargu ar pavyks. Vėliau tai išsispręs savaime. Pirmadienį teks įveikti ne vieną kliūtį, kad pasiektumėte užsibrėžtą tikslą. Antradienį labiau įsiklausykite į savo intuiciją, ketvirtadienį būkite budrūs – jūsų priešai ir konkurentai ims veikti.

 

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Pirmadienį pagalbos, deja, tikėtis neverta – visas susikaupusias problemas teks spręsti patiems. Trečiadienį galimi malonūs susitikimai ir sėkmingos pažintys, penktadienį veikite itin atsargiai – net ir paprasčiausios situacijos gali pasisukti jums netikėtu kampu ir baigtis rimtais konfliktais. Šią savaitę pagrindinė jūsų užduotis – priimti sprendimus užtikrintai ir laiku.

 

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Vėžių laukia gana rami ir „tolygi“ savaitė, be ypatingų pakilimų ir nuosmukių. Seksis beveik viskas, ko imsitės, konfliktinių situacijų tikimybė labai maža. Išnaudokite šį palankų laikotarpį dvasiniam ir profesiniam augimui. Pati sėkmingiausia savaitės diena – trečiadienis. Penktadienį vertėtų pamąstyti ne tik apie šiandieną, bet ir apie artimiausią ateitį.

 

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Visą šią savaitę stenkitės būti kaip galima aktyvesni, veikite nuosekliai, megzkite naujus ryšius ir kontaktus. Savaitės pradžioje venkite konfliktų su vadovybe – jūsų pasiūlymai bus išgirsti tik trečiadienį. Savaitgaliop pasverkite savo realias galimybes. Šeštadienį galite drąsiai tikėtis finansinės pagalbos iš savo giminių.

 

Mergelė (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.)

Šią savaitę dalinkitės net ir nedideliais džiaugsmais – taip paprasti pažįstami taps gerais jūsų draugais. Jei savaitės viduryje pajusite jėgų antplūdį, pasistenkite išnaudoti jį tinkamai. Geriausia – savo pagrindinio tikslo siekimui.

 

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Savaitės pradžioje rekomenduotina baigti pradėtus darbus, pasidaryti išvadas. Ryžtą ir jėgas pasilaikykite ketvirtadieniui. Penktadienį stenkitės nepervargti – darykite tik tai, kas būtina. Savaitgalis – palankus metas kurti netolimos ateities planus. Atminkite: viskas yra jūsų rankose, nors ir teks įdėti nemažai pastangų.

 

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Jei jau nusprendėte ko nors imtis – užtenka trypčioti vienoje vietoje. Veikite! Kita vertus, jei ir iki šiol labai stengėtės, protinga pataupyti jėgas – tokiu atveju geriau sumažinti krūvius ir skirti laiko sau. Trečiadienį nauji įvykiai gali teigiamai paveikti jūsų padėtį darbe, o šeštadienį pasistenkite ištrūkti į gamtą.

 

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Fortūna jums ir toliau šypsosi, tad nesėdėkite sudėję rankų, naudokitės proga!  Ypatingas atsargumas būtinas pirmadienį. Jeigu užsiimate moksline veikla, labai tikėtina, kad savaitės viduryje padarysite kokį nors atradimą. Penktadienį stenkitės nepervargti, antraip emocijų iškrovos gali pakenkti jūsų ir aplinkinių santykiams.

 

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Bendraudami su verslo partneriais šią savaitę būkite itin atsargūs. Pirmadienį teks spręsti įsisenėjusias problemas, antradienį – ginti savo interesus ir planus priešais vadovybę. Trečiadienį atidžiai skaitykite visus popierius, kuriuos turite pasirašyti. Dar geriau, jei šią užduotį atidėtumėte vėlesniam laikui. Savaitgalį pasistenkite praleisti gamtoje, su draugais.

 

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Apie savo darbą šią savaitę galite sužinoti šį tą naujo tačiau neskubėkite ką nors keisti – tiesiog palaukite. Netikrumo jausmas gali tęstis kelias dienas, tad neskubėkite daryti išvadų ir priimti svarbių sprendimų. Gali būti, kad iškilsiančios problemos susijusios visai ne su jumis, o su vadovybe, kolegomis ar kitais jūsų aplinkos žmonėmis. Greičiausiai dėl visko kaltas bus paprastas nesusipratimas – kad viskas išsispręstų, užtenka tiesiog pasikalbėti.

 

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Pirmadienį skrajosite padebesiais, būsite apimti romantiškos nuotaikos. Neužsisvajokite per daug – galite skaudžiai nusivilti. Trečiadienį stenkitės neperžengti ribų – net ir iš pažiūros nekaltas juokelis gali būti suprastas ne taip, o pasekmės bus rimtos. Antroji savaitės pusė – palankus metas keisti įvaizdį, ir , jei tai įmanoma, elgesį. Penktadienį laukite pelnyto pripažinimo ir vadovybės palaikymo.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai