Savaitės horoskopas (balandžio 23 – 29 d.)

@ Shutterstock

Kas jūsų laukia šią savaitę?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Stenkitės išnaudoti visas pasitaikysiančias progas ir galimybes. Antradienį gali užklupti netikėta konfliktinė situacija ir įvairios negandos. Sėkmė šią dieną šypsotis nenorės, tad nuo avantiūrų geriau susilaikykite. Artėjant savaitgaliui stenkitės į savo gyvenimą įnešti daugiau permainų.


 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Įgyvendinti savo planus šią savaitę gali būti keblu, todėl būkite pasirengę juos koreguoti. Tikėtina, kad pirmoje savaitės pusėje teks spręsti svetimas problemas – tai nebus malonu, tačiau taip įgysite neįkainojamos patirties. Penktadienį laukite malonių žinių.

 

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Jūsų laukia kupina įvykių ir įspūdžių savaitė. Stenkitės labai nekonfliktuoti – jums šiaip ar taip pavyks įgyvendinti beveik viską, ko tik panorėsite. Susitikimus geriausia planuoti antroje savaitės pusėje.

 

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Verslo susitikimai ir kontaktai suteiks jums daug malonumo, tačiau gali pareikalauti daug daugiau laiko, negu įprastai. Rimtumas ir optimizmas padės pasiekti užsibrėžtų tikslų ir sėkmingai imtis naujų darbų. Savaitės viduryje patartina apgalvoti ateinančio mėnesio planus.

 

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Negaiškite laiko ir neeikvokite jėgų nereikalingiems darbams ir susitikimams. Pirmadienį venkite pervargimo darbe, antradienį būkite pasirengę tam, kad ne viskas klostysis taip, kaip norisi. Jeigu kas šią savaitę prašys jūsų pagalbos, neatsisakykite, tačiau ir papildomais darbais ir aplinkinių problemomis apsikrauti neskubėkite. Savaitgalį patartina praleisti jaukioje ir patogioje aplinkoje.

 

Mergelė (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.)

Jūsų veiksmai ir troškimai šią savaitę gali skirtis. Gali būti, kad nuspręsite, jog esate išnaudojami ir nieko negaunate mainais – patikėkite, taip nėra. Antradienį teks būti nuolankesniems ir paklusti aukščiau esančiųjų nurodymams, ketvirtadienį labiau rizikuojate tapti melagingos informacijos auka.

 

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Pirmadienis – bene pati sėkmingiausia savaitės diena, kai viskas puikiai seksis, o atmosfera darbe bus itin maloni. Dabar galima pamąstyti ir apie papildomą uždarbį. Darbo susitikimus geriausia planuoti trečiadieniui. Jei penktadienį į savo darbus įdėsite daugiau pastangų, rezultatais liksite daugiau nei patenkinti.

 

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Visą savaitę būsite puikios nuotaikos ir pasitikintys savo jėgomis. Pirmadienį ryšio problemos gali priversti atidėti suplanuotą susitikimą kitam kartui, antradienį venkite kraštutinumų ir griebtis kelių darbų iš karto – išsirinkite vieną, patį svarbiausią, ir jį baikite.

 

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šią savaitę teks apsišarvuoti kantrybe ir kontroliuoti emocijas, kad išvengtumėte situacijų, galinčių kliudyti atskleisti jūsų potencialą. Ketvirtadieniui nerekomenduotina planuoti dalykinių susitikimų, savaitgalį labai tikėtina, kad nutiks kas nors malonaus.

 

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Profesinėje sferoje laukia sėkmė. Ketvirtadienį sėkmingai priimsite skubius ir rizikingus sprendimus, savaitgalį bent vieną dieną patartina praleisti kur nors užmiestyje. Sekmadienį savo išgyvenimus geriau pasilaikyti sau – jus gali ne taip suprasti, arba iškreipę išgirstą informaciją panaudoti ją prieš jus.

 

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Šią savaitę atiduokite savo pareigoms visas jėgas ir būkite itin atidūs su popieriais. Trečiadienis – palanki diena kūrybai ir moksliniams darbams, seksis įgyvendinti senus planus. Penktadienį galimos intrigos, tad su kolegomis būkite apdairesni. Savaitgalį venkite konfliktinių situacijų – geriau užsiimkite susikaupusiais buitiniais reikalais.

 

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Labai reikės ramybės ir „šaltų nervų“. Dauguma jūsų troškimų išsipildys, jeigu daugiau tylėsite ir nesidalinsite savo paslaptimis. Pirmadienį intuicija pakuždės, kaip palypėti karjeros laiptais, tačiau rizikuojate praleisti svarbų skambutį (telefoną geriau visą laiką turėkite su savimi). Penktadienį galimos konfliktinės situacijos.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai