Savaitės horoskopas (balandžio 2 – 8 d.)

@ Shutterstock

Kas jūsų laukia šią savaitę?

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Palanki savaitė ieškoti naujo darbo, tvarkyti įvairius popierius, dėti pagrindus profesiniam tobulėjimui ir augimui. Racionaliai paskirstykite jėgas visai savaitei, būkite nuolaidūs ir diplomatiški. Trečiadienį stenkitės palaikyti su kolegomis gerus santykius darbe, ieškokite kompromisų ir konstruktyvių sprendimų – tada ir bendradarbiai prireikus maloniai išties pagalbos ranką.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Laukia nerami ir netolygi savaitė. Jums teks daug ko išmokti, daug ką pagerinti ir pakeisti. Tikėtina, kad kils nesusipratimų, sulauksite keblių užduočių – su šiomis problemomis susidorosite (nors ir ne iš karto). Antradienis – sėkmingiausia diena: galite drąsiai dalyvauti viešuose pasirodymuose ir pan. (viešumas jums padės pelnyti pripažinimą).
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Geras laikas išvažiuoti kur nors pailsėti. Būsite dirglūs, greitai užsiplieskiantys ir net agresyvūs, tad šią savaitę stenkitės kontroliuoti savo emocijas. Penktadienį geriau nesiimti svarbių darbų ir niekur nekeliauti – nukelkite visa tai kitam kartui. Šeštadienį gali tekti užsiimti rimtais buitiniais reikalais.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Jums šypsosis sėkmė. Nuo pirmadienio iki trečiadienio galimi verslo susitikimai, atversiantys jums naujas perspektyvas. Ketvirtadienį jausitės kupini jėgų ir darbingi – galite imtis susikaupusių darbų, tačiau rezultatas priklausys tik nuo jūsų kruopštumo ir atidumo. Šią savaitę stenkitės niekam nepasakoti apie savo planus ir neatvirauti apie savo asmeninį gyvenimą. Savaitgalį skirkite daugiau laiko giminėms – jie bus jums labai dėkingi.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Reikalai eisis kaip per sviestą – tokių savo veiklos rezultatų jūs tikrai nesitikėjote. Viskas, ko imsitės, bus tinkamai įvertinta. Savaitės viduryje galima situacija, kai teks atsakyti ne tik už save, bet ir už kitus. Stenkitės mažiau dėmesio kreipti į smulkmenas – susitelkite į savo pagrindinį tikslą.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Savo darbui teks skirti dar šiek tiek papildomo laiko. Patirti pasitenkinimo savo veikla ir išpešti daugiau naudos jums padės sąžiningumas ir dėmesingumas. Žvelkite į viską blaiviai ir realistiškai, stenkitės išlaikyti vidinę pusiausvyrą – tai padės išvengti nusivylimų ir duoti atkirtį stresui.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Jei reaguosite greitai, tinkama strategija padės įgyvendinti jūsų planus. Pirmadienį galite imtis naujų projektų. Stenkitės nepraleisti pro ausis informacijos ir skirkite daugiau dėmesio aplinkiniams. Trečiadienį nepatartina planuoti svarbių darbų ir susitikimų – jūsų negatyvios emocijos gali pakišti jums koją. Ketvirtadienį greičiausiai jausitės pakiliau, pasitaisys nuotaika. Antroji savaitės pusė palanki darbams, susijusiems su remontu ir permainomis namuose arba sode.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Nesilaikykite įsikibę senų pasiekimų – susiimkite ir judėkite toliau (už jūsų pastangas bus atlyginta!). Laikykitės toliau nuo avantiūrų ir azartinių žaidimų, siūlančių „lengvus pinigus“ – Fortūna jums šypsotis, deja, nenorės. Taip pat nepatartina dalintis savo planais ir idėjomis.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Didesnių rūpesčių šią savaitę greičiausiai išvengsite. Pirmadienį seksis spręsti beveik visas problemas, tačiau pati sėkmingiausia diena – penktadienis. Savaitgalį patartina praleisti toliau nuo miesto, kartu su geriausiais draugais.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Darbus, kurių ėmėtės kartu su draugais, pagaliau vainikuos didelė sėkmė. Dabar galite atsipūsti ir atsisakyti vieno kito labiausiai nepatinkančio pasiūlymo. Savaitės pradžioje būkite pasiruošę atsidurti pačiame įvykių epicentre, savaitės viduryje – skirti daugiau laiko nuobodžiai rutinai. Ketvirtadienis labai palankus kelionėms ir komandiruotėms.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Laukia gana įtempta savaitė – po truputį kaupsis rūpesčiai ir smulkūs darbai, ir tai jums neduos ramybės. Nors apskritai ji bus gana sėkminga, nereikia tikėtis labai gerų rezultatų kiekvieną dieną. Antradienį geriau skirkite rutinai, ketvirtadienį – susitikimams su šeima ir draugais. Sekmadienį patartina praleisti namuose arba artimųjų draugijoje.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Gali tekti rinktis vieną kelią iš dviejų, bet... kad ir kurį pasirinksite, jis vis tiek atves ten, kur jums reikia. Antradienį gali užvirsti įvairių rūpesčių ir reikalų lavina. Jei nepajėgsite su tuo susidoroti, nepasikuklinkite ir paprašykite draugų pagalbos. Penktadienis – palankus metas komandiruotėms ir kelionėms, o savaitgalį nepatartina likti vieniems – praleiskite paskutines savaitės dienas su jums brangiais žmonėmis.

Komentarai

Buitis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai