Savaitės horoskopas (balandžio 16 – 22 d.)

@ Shutterstock

Kas jūsų laukia šią savaitę?

 

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Savaitės pradžioje neplanuokite nieko svarbaus. Jeigu jums pasiūlys papildomo darbo, neatsisakykite, tačiau prieš sutikdami įvertinkite savo jėgas ir galimybes. Ketvirtadienį galite sulaukti svarbios informacijos, penktadienį ir šeštadienį labai patartina ištrūkti kur nors pasilinksminti.

 

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Šią savaitę nepraleiskite patogių progų – senos pažintys padės jums realizuoti savo planus. Pirmadienis – nebloga diena pasikalbėti su viršininku ir aptarti jūsų idėjas bei pasiūlymus. Antradienį susitikimuose ir derybos būkite itin atsargūs – didelė tikimybė, kad jus norės apgauti. Savaitgalį venkite sunkių fizinių darbų.

 

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Nuo herojiškų poelgių šią savaitę geriau susilaikyti – kaip pridera jų niekas neįvertins. Geriau užsiimkite smulkiais rūpesčiais ir problemomis. Pirmoje savaitės pusėje laukia daug susitikimų, skambučių ir popierizmo, tad racionaliai paskirstykite savo jėgas, kad nepervargtumėte.

 

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Gali būti, kad šią savaitę rasite naujos ir dar neišbandytos veiklos – tai leis susipažinti su žmonėmis, kurie taps jūsų partneriais ir draugais. Savaitės pradžioje laukia idėjų lavina ir kūrybinis įkvėpimas. Patartina atsisakyti konservatyvumo ir nereikalingų daiktų. Penktadienį nepatartina likti vieniems – tai puiki proga pasilinksminti ar kur nors pakeliauti.

 

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Savaitė bus gana sėkminga. Neatsisakykite kelionių – jos atneš daug naudos. Trečiadienį būkite susikaupę ir nesiblaškykite dėl smulkmenų, ketvirtadienis – palankus metas kurti naujus planus. Sekmadienį būkite santūresni ir susilaikykite nuo ironiškų komentarų – antraip konfliktų neišvengsite.

 

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Nepriklausomai nuo to, ar jau atostogavote, ar dar ne, teks susiimti, nes jūsų laukia gana įtempta darbo savaitė. Nesustokite ir nekreipkite dėmesio į mažas nesėkmes – jos jūsų sėkmei jokios reikšmės neturės. Aplinkinius trauksite kaip magnetas, tad būkite atsargūs ir išrankūs – bendraukite tik su tais, su kuriais būtina. Savaitgalį galite sau leisti atsipalaiduoti ir pailsėti taip, kaip jums patinka.

 

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Pats metas išeiti atostogų ir išvažiuoti į kelionę (jei neturite sąlygų, ištrūkite kur nors bent savaitgaliui). Raskite laiko išspręsti senas problemas, prašykite savo šeimos narių ir draugų pagalbos – jūs tikrai jos sulauksite. Ketvirtadienį galima įdomi darbinė kelionė, penktadienį stenkitės nepakliūti vadovybei į akis – ji kibs prie kiekvienos smulkmenos. Savaitgalis bus visiškai ramus – per jį spėsite nuveikti daug daugiau, negu planuojate.

 

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Bendraudami su vadovybe ir kolegomis stenkitės išlikti santūrūs ir taktiški, antraip šią savaitę smarkiai rizikuojate susigadinti santykius. Jeigu jums tai pavyks, nusišypsos sėkmė – sulauksite perspektyvių pasiūlymų, užmegsite ryšius su įtakingais žmonėmis. Ketvirtadienio pasiūlymai bus ne tik malonūs morališkai, bet ir finansiškai naudingi. Savaitgalį leiskite sau pasimėgauti visaverčiu poilsiu.

 

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šią savaitę teks paplušėti iš peties, tačiau vis tiek atrodys, kad reikalai juda vėžlio greitumu. Nenusiminkite – lėtai dar nereiškia blogai. Savaitės viduryje atkreipkite dėmesį į savo trūkumus, stenkitės juos ištaisyti. Ketvirtadienis – palanki diena kelionėms ir komandiruotėms. Penktadienį pasistenkite rasti bendrų interesų ir pomėgių su savo draugais, organizuokite bendrą savaitgalį.

 

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Šią savaitę kaip niekad bus reikalingas lankstumas ir diplomatiniai įgūdžiai – tai padės jums išvengti daugelio problemų. Įsiklausykite į savo intuiciją, ir rasite tikrų bendraminčių, su kuriais galėsite kurti ateities planus. Jei daugiau dėmesio kreipsite į smulkmenas, jos atskleis jums labai daug naudingo ir įdomaus. Savaitgalį galite sulaukti gerų žinių iš užsienio.

 

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Apsišarvuokite kantrybe ir nuolaidumu – tik išlošite ir galėsite palypėti karjeros laiptais. Būsite gana atsipūtę, jus trauks ne prie darbo, o prie mėgstamos veiklos. Antradienį jūsų apdairumas padės praplėsti galimybių horizontą, penktadienį būtinai įsiklausykite į draugiškus patarimus. Šeštadienį galite sulaukti savo artimųjų priekaištų. Stenkitės išlikti ramūs ir ieškokite optimalių sprendimų.

 

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Klysta visi, tačiau svarbu ne tai. Svarbu, kad klaidos nesikartotų ir jūs neatsidurtumėte „užburtame rate“. Iš gyvenimo sunkumų semkitės pozityvios patirties – tai pagrindinė jūsų šios savaitės užduotis. Jei kažkas nesiseka, bandykite vėl ir vėl – keiskite sprendimus, prašykite pagalbos. Jūsų mokytojai ir patarėjai bus visai greta jūsų.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai