Saulius Urbonavičius-Samas – apie „X Faktoriaus“ dalyvius ir S. Prūsaičio ašaras (video)

„X Faktoriaus“ vasaros“ laidos svečias – Saulius Urbonavičius-Samas. Ilgametis televizijos laidų prodiuseris, grupės BIX lyderis tikrai žino, ko reikia norint užkariauti sceną. Kokia yra „X Faktoriaus“ populiarumo priežastis? Kaip projektui keturis sezonus pavyko džiaugtis bene populiariausios laidos titulu?

„Mes surinkome tobulą komandą. Žmonės turi tinkamą patirtį teisėjavime. Kiekvieną kartą filmuojant naują sezoną mes drebame. Nežinome, ar bus dalyvių, ar pavyks padaryti geriau nei buvo. Ar atsiras dainuojančių, ryškių asmenybių. Bet tada įvyksta „bum“ ir atsiranda talentų. Paskutinis sezonas buvo pritrenkiantis. Niekas nesitikėjo, kad mergaičiukė iš Marijampolės gali nuskinti laurus. „X Faktorius“ ieško artisto, balsas yra tik viena sudedamoji dalis“, – sako projekto prodiuseris ir teisėjas.
 Vasarą nufilmuotų „X Faktoriaus“ atrankų metu S. Urbonavičių-Samą apstulbino ne vienas dalyvis. Žinomas vyras neslepia – buvo tokių dalyvių, kuriems plojo atsistojęs ir džiaugėsi už talentingą Lietuvos jaunimą. Ko gero labiausiai vienos dalyvės pasirodymu bus sujaudintas Saulius Prūsaitis. Projekto teisėjas iš jaudulio net braukė ašaras. Visus šiuos jaudinančius momentus TV3 žiūrovai pamatys jau rudenį. „Nežinau, kaip pavyko pravirkdyti šį žmogų. Net automobilį sudaužius vis tiek jis žvengtų. Jis žmogus – šviesus, neįžeidus“, – juokiasi S. Urbonavičius-Samas.

Projekto prodiuseris nepamirš ir situacijų, kuomet teisėjai filmavimų metu rimtai susipyksta. Tikriausiai daugelis atsimena įvykį, kai įsižeidęs Marijonas Mikutavičius paliko studiją. „Projekto atrankos yra emocingi dalykai. Mes esame žmonės, kartais kovojame vieni su kitais“, – pasakoja projekto teisėjas.
 Jau lapkričio 16 dieną S. Urbonavičiaus grupė BIX švęs trisdešimtąjį gimtadienį. Ta proga Vilniuje, „Siemens“ arenoje, bus surengtas trijų valandų šou, o scenoje kartu su rokeriais pasirodys ryškiausi šalies atlikėjai. „Ši grupė ant scenos išgyveno 30 metų, išsilaikė konkurencinėje kovoje. Žiūrovams pro akis prabėgs trys dešimtmečiai“, – intriguoja muzikantas.

Ką reiškia būti populiaria grupe visus trisdešimt metų? „Tu nedarai muzikos, kad uždirbtumei pinigus, patiktumei kitiems ar įlįstumei į užpakalį. Tu darai tai, kas tau skauda, kuo tu nori pasidalinti su žmonėmis“, – apie kūrybą kalba BIX lyderis.
 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai