Ryžių vanduo – grožiui ir sveikatai

Ar kada teko girdėti apie ryžių vandenį? Jį nuo seno naudoja Azijos moterys tam, kad sustiprintų plaukus ir priverstų odą švytėti. Jis turi gausybę vitaminų ir mineralinių medžiagų. Neleiskite pinigų brangiems kremams, jei galima pasiekti neįtikėtinų rezultatų tiesiog namuose!

Kaip pasidaryti ryžių vandens

Reikia: 0,5 puodelio ekologiškų ryžių, vandens, stiklainio su dangteliu.

Supilk ryžius į vandenį (naudok tik ekologiškus, nes nebuvo purškiami pesticidais.) Leisk jiems pabrinkti, kol vanduo taps drumstas. Jeigu įtari, jog ryžiai nešvarūs, gali išpilti seną vandenį ir užpilti nauju. Tai tavo tonikas, todėl jį gali naudoti, kaip ir kitus tonikus veidui valyti. Supylus vandenį į stiklainį su dangčiu, jį gali laikyti šaldytuve iki 5 dienų.

Su vatos diskeliu gali valyti savo veidą šiuo vandeniu, nes jis sutraukia poras ir pašalina blizgesį. Taip pat šis vanduo laikomas ir geru kondicionieriumi plaukams. Ištrinkus galvą šampūnu (kaip ir įprasta), užpilk ryžių vandens ir palik kelioms minutėms, o tada nuplauk.

Taip pat sakoma, jog ryžių vandenį galima ir gerti, nes tai naudinga sveikatai. Dėl didelės angliavandenių koncentracijos jis suteikia energijos (beje, jame yra ir 8 amino rūgštys). Įvairių rūšių ryžiai turi įvairių vitaminų ir maistinių medžiagų, todėl turėtumei pabandyti, kurie tau labiausiai tinka.

Šaltinis: Grožio guru

Komentarai (1)

rrŕrrrrrrr 2014-01-04 21:06
Verdanciu vandeniu reikia uzpilti ar saltu is po krano?

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai