Rūta Lukoševičiūtė pasidalino jautriomis vestuvių akimirkomis (foto)

Dainiaus Stankaus nuotr.

Visai neseniai žiedus su penkiolika metų jaunesniu mylimuoju Mariumi sumainiusi žinoma Lietuvos pramogų pasaulio moteris, televizijos laidų vedėja, prodiuserė ir dainininkė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė, pasidalino jautriomis vestuvių akimirkomis.

TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ dalyvavę Rūta ir Marius pasidalino vestuvių džiaugsmu bei papasakojo smagių istorijų iš poros gyvenimo.

R. Lukoševičiūtė-Daudienė sako, kad jos jau nuo mokyklos laikų pilna visur. Ji jau tada rašė eiles, vesdavo renginius ir dainuodavo. Aktyvi moteris kulinarinėje laidoje atskleis, kad žinoma ji tapo tik tuomet, kai nusprendė pakeisti gyvenimą ir darbą kelionių agentūroje Kaune išmainė į laidos vedėjos kėdę.Net penkiolika metų jaunesnio vyro glėbyje atsidūrusi R. Lukoševičiūtė-Daudienė laidoje pasakojo, kad ne amžius meilėje svarbiausias: „Matyt, kai sutinki tą žmogų, su kuriuo iš tikrųjų nori būti, tau niekas nebesvarbu – tu tiesiog nori su juo būti visą gyvenimą kartu. Iš tikrųjų labai esu įsimylėjusi.“

Rūtos sutuoktiniu tapęs Marius atskleidė keletą faktų apie poros buitį. M. Dauda pasakojo, kad žmona dažniausiai atsikelia pirma, todėl rytinę kavą ruošia ji. Tačiau tam yra ir dar viena priežastis – pasirodo, kartą nusprendęs kavos pasigaminti pats, Marius vos nesukėlė gaisro.

„Būtų normalus virdulys, nieko čia ir nebūtų buvę. Aš jį pakėliau nuo to elektrinio, pripyliau vandens ir padėjau ant dujinės. Nu tai taip ir sudegė“, – juokėsi laidos herojus.

Panašu, kad R. Lukoševičiūtė-Daudienė už tokias sutuoktinio išdaigas nepyksta. „Tikrai džiaugiuosi, kad likimas man jį atsiuntė, nors sau gyvenime buvau pasakiusi, kad už jaunesnio vyro niekada netekėsiu. Ačiū, kad sulaužei mano daugybę baimių, stereotipų ir kad grąžinai mane į vaikystę“, – vyrui dėkojo žinoma moteris.

Kulinarinę laidą „Virtuvės istorijos“ žiūrėkite šeštadieniais, 9.00 val., per TV3.

 

 

Komentarai (1)

Vava 2022-06-02 19:23
Kur tu vyrų akys,renkantis tokias žmonas??????

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai