Rolandas Alijevas apie savo žmoną: „Ji princesė, o aš jai uždedu tą karūną“

Vienos gražiausių moterų Lietuvoje, grupės „YVA“ narės ir drabužių kūrėjos Godos Alijevos šeimą drąsiai galima vadinti viena tvirčiausių pramogų pasaulyje. Prieš aštuonerius metus už krepšininko Rolando Alijevo ištekėjusi gražuolė sutiko papasakoti tai, apie ką viešumoje jie iki šiol garsiai nekalbėjo.

Atvirame interviu tik gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ dainininkės ir drabužių kūrėjos vyras, buvęs krepšininkas, o dabar verslininkas R. Alijevas atvirai prisipažino, kad Goda tikra princesė, kurią jis lepina kiekvieną dieną.

„Ji nori, kad aš ją pagirčiau, palepinčiau. Ji pastato save į tokią princesės padėtį, o aš jai uždedu tą karūną. Jei moteris laiminga šeimoje, tai visi laimingi. Aš jai daug kartų kartojau, kad mūsų šeima turi prasidėti nuo moters. Jei moteris bus nelaiminga ir į pusryčius ateis be šypsenos, susiraukusi, ta diena visiems bus bloga“, – šypsodamasis atviravo R. Alivejas.Du vaikus auginantys sutuoktiniai pasakojo, kad juos sieja begalinė meilė ir pagarba, tačiau G. Alijevos vyras prisipažino, kad nors jo žmona šiuo metu prioritetą skirią šeimai, tačiau pažinties pradžioje ji buvo išlepinta ir norėjo, kad visas dėmesys būtų skirtas tik jai.

„Sakyčiau, labiau išlepinta buvo. Kaprizinga, galbūt čia per gražiai pasakyta... Būdavo su ja į restoraną nueini, užsisako kažką: „Nenoriu, apsikeičiam.“ Nu gerai, apsikeičiam. Šiek tiek mano pavalgo. Tada vėl: „Ne, grąžink man mano“. Būdavo taip pradžioje, bet susitaikai su tuo“, – draugystės pradžią su Goda šypsodamasis prisiminė R. Alijevas.

Gyvenimo būdo laidoje vyrui antrino ir pati dainininkė. Garsi moteris neslėpė esanti itin karšto būdo: „Aš esu pakankamai karšto būdo. Tą sekundę galiu labai daug pasakyti, labai negražiai pasakyti, galiu išsiburbuliuoti. Aišku, lėkštės nedūžta, nes man jų labai gaila, aš jas pati rinkausi, man jos labai gražios. Bet būna taip, kad aš sau leidžiu nevaldyti savęs, o jis nugesina mane.“

Aštuonerius metus šalia žinomos moters gyvenantis Rolandas savo mylimąją lepina iki šiol: stengiasi lydėti ją į kiekvieną koncertą, dovanoja gėles, neša kavą į lovą. Tačiau laidoje „Raudonas kilimas“ jis prisipažino, kad nėra lengva šalia turėti žymią ir gražią žmoną.

„Ne tiek žymią... Nelengva turėti gražią žmoną. Gražią žmoną turint, reikia saugoti ją. Negali paleisti vėjais, nes atsipalaiduosi ir tos moters nebeliks. Turi saugoti ją, prižiūrėti, lepinti, mylėti“, – kalbėjo Rolandas.

„Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!
 

Komentarai (4)

piktiems liežuviams 2017-03-12 10:57
Gyvena žmonės laimingai, tai pasidžiaukit už juos, o negadinkit jų gyvenimo. Čia pavydas jūs griaužia. O Godos šeima ir toliau gyvenkit gerai ir laimingai.
Edy 2017-03-09 20:43
Tokiai moteriai kaip Goda as kasdien kojas buciuociau
:) 2017-03-08 08:35
Yra rases man irgi, Klaipedoj mat meiluzes ieskojo:)))
Godai 2017-03-08 02:02
Gal atsiusti rašliava kur mano draugei rašynėjo tas Alijavas :)?
Būtu graži medžiaga naujam straipsniukui

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai