Renginių organizatorė Erika Purauskytė: „Kas antras vaikas Lietuvoje yra neplanuotas“

Visuomenėje įsigalėję stereotipai, kad moteris, sužinojusi, jog laukiasi visuomet beprotiškai tuo apsidžiaugia. Realybė visai kita – ne visos moterys pamačiusios dvi juosteles nėštumo teste nušvinta, bet tai dar nereiškia, kad jos to vaiko nenori. Specialistai teigia, kad nuo 30 iki 50 procentų nėštumų nebūna planuoti.

„Man išėjo netyčiukas. Pagal statistiką, kas antras vaikas Lietuvoje yra neplanuotas, bet man labai garsus tas netyčiukas išėjo“, – atvirą pokalbį laidoje „Mamyčių klubas“ pradeda renginių organizatorė ir režisierė Erika Purauskytė.

Praėjusį birželį Vasaros Erikos susilaukusi moteris švyti – ji beprotiškai myli savo dukrą, džiaugiasi kiekviena kartu praleista akimirka ir švenčia kiekvieną jos mėnesio sukaktį. Kaip visa tai pasikeitė?

Kalbėdama su laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Indre Kavaliauskaite-Morkūniene, Erika atskleidė, kas jai padėjo atsitiesti, sužinojus jog laukiasi.

„Aš buvau be galo išsigandusi ir, galima sakyti, nepaguodžiama, – prisimena mama. – Atsitiktinai pamačiau „Neplanuotas nėštumas“ reklamą. Vieną, antrą kartą... Nusprendžiau jiems paskambinti.“ E. Purauskytė dabar ne tik džiaugiasi motinyste, bet atrado prasmę ir savanoriškoje veikloje – Krizinio nėštumo centre ji padeda organizuoti labdaros akcijas, atiduoda savo dukrytės išaugtus drabužėlius ir daiktus.

„Šiandien esu be galo laiminga. Šia tema kalbu paskutinį kartą ir noriu padrąsinti moteris, kurios jautėsi ar jaučiasi panašiai – jūs nevienišos ir tai visiškai normalu. Kreipkitės į neplanuotasnestumas.lt ir gaukite kvalifikuotą pagalbą“, – apkabindama dukrą pataria Erika.

Komentarai

Nėštumo planavimas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai