Receptų konkursas! Kalėdinės mamos vaišės

Kalėdų laukiame dėl daugybės dalykų - po kojomis girgždančio sniego, žibančios eglutės ir dailiai supakuotų dovanų po ja, jaukių Kalėdinių dainų ir galimybės susėsti prie vieno stalo su šeima bei pasilepinti gardžiausiais šventiniais valgiais.

Kalėdinis stalas daugelyje šeimų neįsivaizduojamas be kūčiukų ir aguonų pieno, meduolių ir imbierinių sausainėlių, keptos žąsies ir margaspalvių salotų dubenėlių. Kokius patiekalus per Kalėdas skanaujate jūs ir jūsų šeima?Pasidalinkite savo šventinių patiekalų receptais ir nuotraukomis. Receptus bei patiekalų nuotraukas siųskite paštu: [email protected], atsiųstus receptus publikuosime. Dėmesio! Receptai bei nuotraukos turi būti daryti Jūsų pačių!

Gruožio 27-ąją, Kalėdinei nuotaikai jau aprimus apdovanosime geriausio recepto autorių - redakcijos nuožiūra išrinksime išsamų, gražiai aprašytą, originalų receptą su gražia nuotrauka, o jo autoriui išsiųsime net 100 Lt Dovanų Manijos čekį - Dovanų Manijoje galėsite išsirinkti iš gausybės dovanų ir pramogų, kurios nudžiugins kiekvieną. Apdovanosime ir vieną daugiausiai Kalėdinių receptų atsiuntusį skaitytoją - jam išsiųsime širdutės formos silikoninę kepimo formą pyragui bei linksmas silikonines kriauklelių formeles keksiukams ar sausainiams, kad noras gaminti tik sustiprėtų!

Linkime jums šiltų, jaukių ir, žinoma, skanių Kalėdų! Užsikrėskime Kalėdine nuotaika virtuvėje!

Komentarai (1)

Milda 2013-08-05 16:36
Receptai su nuotraukomis

http://www.ernesta.lt/

Kalėdinės mamos vaišės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai