Pratimai stangresnei krūtinei

Mes visos puikiai žinome, kad norint turėti tobulas kūno formas reikia įdėti nemažai pastangų. Reta kuri iš mūsų gali pasidžiaugti, kad išlaiko dailias kūno linijas nieko nedarydama. Keletą papildomų kilogramų numesti galima sureguliavus mitybą, tačiau laikui bėgant kūnas vistiek keičiasi, taigi be sporto neapsieisime. Šį kartą dėmesį norime skirti krūtinei.

Siūlome 7 pratimų kompleksą. Pratimus reikėtų atlikti 2-3 kartus per savaitę. Užsiėmimams reikės pakloto, ant kurio gulėsi, dviejų svarmenų nuo 1 iki 3 kilogramų ir žinoma, tavo užsispyrimo. Treniruotę pradėk nuo krūtinės ir pečių raumenų apšilimo: 10-15 kartų pasukiok pečius pirmyn ir atgal, o tuomet 10-15 kartų kilnok rankas į šalis.

Pirmasis pratimas: atsisėsk ant kelių arba sukryžiavusi kojas (taip, kad tau būtų patogu). Suglausk delnus sau prieš krūtinę, spausk juos vieną į kitą, o tuomet atsipalaiduok. Pratimą kartok 10-15 kartų.Antras pratimas: atsistok keturiomis, rankas laikyk šiek tiek plačiau nei pečių linijoje, pirštais į priekį. Tuomet dubenį palenk į priekį, blauzdas pakelk į viršų, kad remtumeisi tik keliais, o rankos būtų ištiestos. Visa kūno linija nuo pečių iki kelių turi būti tiesi. Pradėk lenkti alkūnes ir visu kūnu lenkis link žemės, kol alkūnės pasieks pečių lygį. Pratimą kartok 10-15 kartų.Trečias pratimas: atsigulk ant nugaros, kojas sulenk per kelius, kad pėdos tvirtai remtųsi į žemę ir praskėsk jas kiek plačiau nei pečių linija. Paimk į rankas svarmenis, iškelk virš galvos, rankas laikydama vos sulenktas per alkūnes. Nuleidinėk rankas į šonus, kol pasieksi grindis ir vėl grįžk į pradinę padėtį. Pratimą kartok 10-15 kartų.Ketvirtas pratimas:  atsigulk ant nugaros, kojas sulenk per kelius, kad pėdos tvirtai remtųsi į žemę ir praskėsk jas kiek plačiau nei pečių linija. Paimk į rankas svarmenis, sulenk alkūnes taip, kad svarmenys atsidurtų ties pečiais. Atlenkinėk alkūnes, iškeldama svarmenis į viršų ir vėl grįžk į pradinę padėtį. Pratimą kartok 10-15 kartų.

2 psl. »

Komentarai (6)

EKA 2013-04-23 13:41
reiktu isbandyt,kai krutine D dydzio, tai sumazinti butu pats tas.
adasd 2013-02-25 12:36
Without any investment you can earn $200.00USD/day. Visit http://www.easyworkhome.com/?u=Tomasekas
***** 2012-06-17 12:00
o as darau situos pratimus ir man visai nekelia dziaugsmo kai krutine C as noriu mazos
gie 2012-05-30 23:15
darant tokius pratimus krutine mazeja, tampa nebetokia liuluojanti - stangresne. tai cia jau moters pasirinkimas, ar ji nori tureti didele krutine, kuri atrodys prasciau, kai nusiims liemenele, ar geriau maza krutine, bet graziau atrodancios nuogos krutys. mano pacios krutine c dydzio ir isties man patinka. buvau pradejusi daryti pratimus krutinei stangrinti ir tas ju mazejimas man visai nepatiko. nors, aisku, cia skonio reikalas.
G. 2012-05-26 22:12
o tai mazeja krutine? ka reiktu daryti kad didesne krutine butu nes noriu B ar c dydzio butu gerai visai c dydis.??
s 2012-05-20 08:46
o jei maza krutine? Ar neisnyks ji visai? Pastangrint krutine gerai butu, bet nenoriu, kad mano B dydis dar labiau sumazetu.

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai