Pratimai pilvo raumenims (II dalis)

Pilvo šokiai – smagi pramoga, mėgstama daugelio moterų. Koks turėtų būti šokėjos pilvukas? Šiuo klausimu vis dar nesutariama: vieni pedagogai yra įsitikinę, kad jis turi būti tvirtas, vadinasi, rekomenduoja stiprinti presą. Kiti laikosi nuomonės, kad kad reljefiški raumenys trukdys šokti. Mes siūlome pratimų kompleksą, skirtą toms, kurios dar tik ketina mokytis pilvo šokio meno, tačiau iš esmės jis pravers visoms, norinčioms tiesiog sustiprinti pilvuką. Treniruočių intensyvumą nusistatysi pati, priklausomai nuo to, kokio rezultato norėsi.

Viena žvaigždute* žymime tuos pratimus, kurie stiprina pilvo raumenis.

Dviem žvaigždutėm** žymimi raumenis labiau lavinantys pratimai.


Šeštas pratimas*. Dubens kėlimas

Pradinė padėtis: atsigulk ant nugaros, ištiesk kojas ir pakelk jas 90 laipsnių kampu. Rankos guli išilgai liemens. Iškvėpdama lėtai kelk dubenį nuo žemės, stenkis išlaikyti kojas vertikalias. Viršutinė nugaros dalis, galva, pečiai turi likti savo vietose, neįsitempti.

Įkvėpdama nuleisk dubenį ir grįžk į pradinę padėtį. Judesiai aukštyn ir žemyn turi būti lengvi, tolygūs. Jeigu negali išlaikyti tiesių kojų, šiek tiek sulenk jas per kelius.Septintas pratimas**

Pradinė padėtis: atsigulk ant nugaros, pakelk sukryžiuotas kojas 90 laipsnių kampu. Iškelk į viršų ištiestas priešais save rankas ir truputį išskleisk jas į šonus.

Iškvėpdama lėtai kelk viršutinę kūno dalį ir sukryžiuok rankas. Nusileisk, grįžk į pradinę padėtį. Pratimo metu stenkis neatpalaiduoti pėdų. Stebėk, kad kojų pirštai būtų nuolat įtempti.Aštuntas pratimas (viršutiniam pilvo presui)

2 psl. »

Komentarai (1)

Karolina 2013-04-23 09:19
Aš pagal sita sportuoju, labai sauni programa:
http://pump.lt/pilvo-preso-treniruote/

Pratimai pilvo presui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai