Pratimai pilvo raumenims (I dalis)

Pilvo šokiai – smagi pramoga, mėgstama daugelio moterų. Koks turėtų būti šokėjos pilvukas? Šiuo klausimu vis dar nesutariama: vieni pedagogai yra įsitikinę, kad jis turi būti tvirtas, vadinasi, rekomenduoja stiprinti presą. Kiti laikosi nuomonės, kad kad reljefiški raumenys trukdys šokti. Mes siūlome pratimų kompleksą, skirtą toms, kurios dar tik ketina mokytis pilvo šokio meno, tačiau iš esmės jis pravers visoms, norinčioms tiesiog sustiprinti pilvuką. Treniruočių intensyvumą nusistatysi pati, priklausomai nuo to, kokio rezultato norėsi.

Viena žvaigždute* žymime tuos pratimus, kurie stiprina pilvo raumenis.
Dviem žvaigždutėm** žymimi raumenis labiau lavinantys pratimai.


Pirmas pratimas

Įtrauk pilvą. Krūtinė, nugara ir dubuo neturi judėti. Kvėpuok laisvai. Pastovėk tokioje padėtyje porą minučių, nesulaikydama kvėpavimo.

Atleisk pilvą. Krūtinė, nugara ir dubuo nepaslankūs, kvėpavimas – laisvas. Nesulaikydama kvėpavimo pastovėk taip porą minučių.

Kai išmoksi šias dvi pagrindines padėtis, pradėk dirbti intensyviau. Po truputį greitink tempą, kaitaliok greitus judesius su lėtais. Pridėk žingsnius (pirmyn, atgal ir į šonus). Nepamiršk, kad kvėpavimas turi būti laisvas (sulaikyti jo nereikia).

Atlikdama pratimą kvėpuok tolygiai – padažnėjęs kvėpavimas gali baigtis galvos svaigimu.Antras pratimas*. „Palenkta lenta“

Pradinė padėtis: atsiremk į grindis alkūnėmis taip, kad dilbis sudarytų 90 laipsnių kampą. Alkūnės pečių plotyje, kojos tiesios, pastatytos ant pirštų galiukų. Stuburas sudaro tiesią liniją. Žvilgsnis nukreiptas į priekį.

Pabūk tokioje padėtyje 15 sekundžių ir daugiau (priklauso nuo tavo fizinio pasirengimo), lėtai suk dubeniu ratus į kairę ir į dešinę pusę.

2 psl. »

Komentarai (1)

Nesvarbu 2012-05-11 22:02
Neblogai pratimai,man gal ir prireiks,

Pratimai pilvo presui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai