Pratimai gražiai krūtinei

Kiekviena moteris jautriai reaguoja į savo krūtinę. Mes siekiame kaip galima ilgiau išsaugoti tai, kuo mus apdovanojo gamta, o tai padaryti mums padės pratimai krūtinės raumenims. Iš karto norime priminti, kad svarbiausias dalykas – reguliarumas. Prijunk šiuos pratimus krūtinės raumenims prie savo rytinės treniruotės pratimų komplekso ar treniruotės sporto salėje ir netruksi sulaukti rezultatų.

Jokie pratimai krūtinės raumenims neapsieis be atsispaudimų. Nudžiugsinsime tave tuo, kad atsispaudimai naudingi visi – nuo sienos, nuo stalo, nuo grindų sukryžiavus kojas, nuo grindų uždėjus kojas ant kamuolio ir t.t. Jeigu tau per sunku kelias atsispaudimų sesijas atlikti klasikiniu būdu, pradėk nuo lengvesnių variantų.

Pirmasis pratimas

Tavo svoris turi lygiomis dalimis pasiskirstyti ant pėdų ir delnų (pozicija A). Nugara turi būti tiesi. Įtempk presą, siekiant išvengti išlinkimo klubų srityje. Lenkiant rankas per alkūnas, lėtai nusileisk kuo arčiau grindų (pozicija B). Sugrįžk į pradinę padėtį. Per vieną sesiją padaryk 8-10 atsispaudimų.

Antrasis pratimas

Užimk pradinę padėtį atsispaudimams. Įtempk preso raumenis, ištiesink rankas. Pakeisk padėtį kaire ranka - pastatyk ją šalia dešinės, po to sugrąžink į pirmininę vietą (piešinukas A). Tą patį veiksmą atlik dešine ranka (B) ir sugrįžk į pradinę padėtį. Pratimą atlik 1 minutės bėgyje, stebėdama, kad kūnas išliktų tiesioje linijoje. Pažengusioms pratimą rekomenduojame atlikti greitesniu tempu.

Kaip visada, neapsieisime be pratimų, kurie kompleksiškai treniruoja įvairių grupių raumenis, ir taip sutaupo laiko. Štai vienas tokių – jam atlikti reikės kamuolio. Šiuo pratimu ne tik stiprinami krūtinės raumenys, rankos ir pečių juosta, bet krūvį gauna dar ir sėdmenys bei kojos.

Trečiasis pratimas

2 psl. »

Komentarai (6)

Aiste Sarkiene 2012-07-17 11:28
As dariau daugybe pratimu kurie TIPO pagrazina krutine, bet nieko ir neatsitiko sportavau metus 3-4 kart. per diena.Ir vistiek jokio rezultato. Nebandykit daryti tokiu nesamoniu vistiek nieko nebus ir tik rankas skaudes.
Gabija 2012-07-05 22:19
O as vieninteliu dalyku kuriuo visada buvau patenkinta tai tik savo krutine :) Kaip dziaugiuosi, kad si vieta mano beveik tobula yra, nes kiek zinau sunku ja radikaliai pakeist...
Smile 2012-06-20 22:53
Ir rankoms ir krūtinei tinka, tik tiek, kad šie pratimai nepertempia krūtinės raumenų, todėl jis bent jau nesumažės
erika 2012-06-20 20:34
cia tikrai rankas mankstinti
Kamilė 2012-06-20 09:10
mankšta be nepakoreguotos mitybos nebūna labai efektyvi. Bet vis geriau nei nieko
Jurga 2012-06-20 06:44
dariau apie mėnesį (kai kuriuos iš šių), tačiau krūtinė kokia buvo, tokia ir liko :) o va rankos sustiprėjo :)

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai