Pratimai apatiniam pilvo presui

Pratimus apatiniam pilvo presui turi pamėgti kiekviena, savo sveikata besirūpinanti moteris. Jie ne tik palengvina gimdymą, tačiau ir padeda pilvukui greičiau po jo atsistatyti. Tai dar ir puiki vidaus organų profilaktika, o galiausiai - tiesiog graži išvaizda. Be to, pratimai apatiniam pilvo presui stangrina ne tik pilvą, bet ir klubus bei nugarą.

Paralelės linijos

Atsigulk ant nugaros, pakelk kojas ir sulenk per kelius tiek, kad jos sudarytų statų kampą. Rankose laikyk nedidelį kamuolį, jis padės koordinuoti judesius. Rankas sulenk per alkūnes ir kamuolį šiek tiek priartink prie krūtinės. Įtempk pilvo preso raumenis, rankas su kamuoliu ištiesk į priekį, vienu metu pakelk nuo grindų viršutinę kūno dalį ir ištiesink kojas. Kojos su grindimis turi sudaryti 45 laipsnių kampą, o rankos turi būti ištiestos paraleliai kojoms. Tokioje padėtyje užsilaikyk keletą sekundžių. Pratimą kartok 8-10 kartų.

Apsivertimas  

Kitaip tariant, kojų kėlimas už galvos. Šis pratimas stiprina pilvo presą ir nugaros raumenis bei didina lankstumą. Atsigulk ant nugaros, rankos delnais į apačią nuleistos prie šonų ant grindų, kojos ištiestos. Lėtai kelk kojas į viršų, pėdos atpalaiduotos. Lėtai keldama klubus į viršų, kojas vesk už galvos. Kojų pirštai turi būti nukreipti tiesiai į grindis už galvos. Tokioje padėtyje užsilaikyk keletą sekundžių. Pratimą lėtai atlik atvirkštine seka – pradžioje ištiesink kojas, kad jos su kūno korpusu sudarytų statų kampą. Tada lėtai nuleisk jas ant grindų į pradinę padėtį. Pratimą kartok 8-10 kartų.

Alpinisto žingsniai

Tai pratimas, kuris stebuklingai stiprina ne tik apatinį pilvo presą, bet ir nugaros bei sėdmenų raumenis, o taip pat sudegina nemažą dalį susikaupusių riebalų. Pabandyk! Pradinė padėtis kaip ruošiantis daryti atsispaudimus: atsiremk ant ištiestų rankų ir kojų pirštų. Kūnas turi išlikti tiesioje linijoje.Nekeičiant kūno padėties, dešinį kelį pritrauk prie krūtinės. Tokioje padėtyje užsilaikyk keletą sekundžių. Grįžk į pradinę padėtį ir tą patį pratimą atlik kaire koja. Pratimą kartok 8-10 kartų su kiekviena koja.

2 psl. »

Komentarai (8)

roar 2015-06-16 19:19
nu gal gerai cia parasyta bet gal yra geresniu nu tiksliai nzn :) :) :) <3
vi 2012-09-04 21:16
kolkas sunkiai susitvarkau,bet esu nusiteikusi karingai :)
as 2012-08-23 23:58
kaip rasti laiko sportui?jai dirbi 24h
sss 2012-07-17 09:39
Vilma, visi sporto pratimai iš esmės yra efektyvūs, jei daromi reguliariai ir ilgą laiką. Žinoma, jei savaitę "pasikankinsi" ir tikėsiesi efekto, tai nusivilsi
vilma 2012-07-16 16:39
ar tikrai sie pratimai padeda?
Virginija.. 2012-07-08 19:34
sportuosim.........cha cha cha...nuo pirmadienio,pradedam?
Zina 2012-07-05 18:00
geri pratimukai, sportuosim
Julija 2012-07-05 14:16
tikrai reikia daryti LĖTAI, ir nepersistengti. Priešingu atveju gali tekti pikti žavakutes nuo hemorojaus :)

Pratimai pilvo presui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai