Praeities šešėliai naujuose santykiuose

Vyro ir moters santykiuose ateina taip vadinamas pasitikėjimo etapas, kuomet tampa svarbu ir įdomu sužinoti apie mylimojo ar mylimosios praeitį. Tai nebūtinai turi būti vien istorijos apie buvusiuosius, juk norisi sužinoti ir kitų faktų. Toks smalsumas, tai natūrali reakcija, rodanti, kad santykiai juda į priekį, o partneriai neabejingi vienas kitam. Tačiau pokalbiai apie praeitį gali būti tapti ne tik smagiais ir maloniais prisiminimais, bet ir adatėlėmis, skaudžiai badančiomis širdį.

Kiekvieno žmogaus praeitis iš dalies atskleidžia jo tikrąjį “aš”. Sutikite, santykių pradžioje dažniausiai visi būna bent šiek tiek veidmainiai ir neparodo savo tikrojo veido, tačiau laikui bėgant vis labiau ir labiau atsiskleidžia tiek gerosios, tiek blogosios mūsų charakterio pusės. Praeities istorijos – tai dar vienas žingsnis pažinimo link. Ir netgi jei sakytume, kad žmonės keičiasi, praeities išbraukti neįmanoma, nes ji buvo, yra ir bus mūsų gyvenimo dalis. Deja, žmonės – ne šventieji, todėl praeities lobynuose galima iškapstyti ir garbės nedarančių poelgių. Teks su tuo susitaikyti, nes jų neužkasite po žeme ir neužrakinsite po devyniomis spynomis. Tačiau atskleisdami savo praeities detales gali gudriai laviruoti, nes kiekvienos istorijos scenarijus priklauso nuo informacijos pateikimo. Kitaip tariant, ta pati istorija gali skambėti labai skirtingai.

Kalbėdami apie svarbius jūsų gyvenimo įvykius, pasistenkite “filtruoti” informaciją, atsižvelgdami į dabarties būtinybę ir ateities perspektyvas. Jei santykiai rimti, “skeletus iš spintos” anksčiau ar vėliau teks ištraukti, todėl geriau tai padaryti nieko nelaukiant, tačiau palaipsniui ir ne itin detaliai. Visų pirma, jūs patys galite būti nepasiruošę tokiam atvirumui ir išsipasakoję imsite gailėtis to, ką pasakėte. Antra – jei jūsų praeitis kardinaliai skiriasi nuo antrosios pusės, o tiksliau – jūsų praeitis atspindi skirtingas gyvenimiškas vertybes, gali kilti labai daug nesusipratimų. Iš kitos pusės – atviravimai gali padėti suprasti, ar jūsų santykiai tikrai tvirti. Juk mylint žmogų reikia priimti tiek jo gerąsias, tiek blogąsias savybes.

2 psl. »

Komentarai

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai