Plokščias pilvas per kelias savaites? Neverta tikėti!

Numesti riebaliukus nuo pilvo ir turti nuostabų pilvo presą tikrai nėra lengva. Žmonės dažnai skundžiasi, kad ir ką bedarytų, pilvas nemažėja ir nestangrėja, taigi šį kartą visa tiesa apie šią probleminę sritį.

Kodėl riebaliukai kaupiasi būtent ant pilvo?

Tai labai patogi vieta riebalų kaupimui. Tačiau iš tiesų pilvas išsipučia ne tik dėl  riebalų tarp odos ir raumenų, bet ir dėl riebalų, besikaupiančių aplink vidinius pilvo raumenis.

Ar yra pratimų, kurie padėtų įveikti riebaliukus?

Deja, tokių pratimų nėra. Sportas padeda sutvirtinti raumenis, ir padailinti presą, tačiau nenaikina riebalų. Štai kodėl dauguma specialius pilvo preso stiprinimo pratimus darančių žmonių nemato jokio poveikio. Iš tiesų pokyčiai egizstuoja, tačiau išoriškai jie nematomi, nes juos “užstoja” riebalai.

Tuomet ką daryti, kad pilvas būtų plokščias?

Vien sporto nepakaks. Teks sujungti sporto pratimus (kardio ir jėgos) ir dietą, kad susidarytų kalorijų deficitas ir riebalai imtų tirpti. Per dieną turėtų susidaryti maždaug 300-500 kalorijų deficitas. Kitaip tariant, raumenų masė didės, o riebalai tirps, todėl po kelių mėnesių pamatysite rezultatus. Jei situacija labai prasta, gali prireikti ir kelerių metų.

O kaip gi visi tie patarimai, kaip per kelias savaites išryškinti pilvo presą?

Tokie patarimai yra tiesiog beverčiai. Bet kuris sportininkas patvirtins, kad neįmanoma kardinaliai pakeisti figūros per kelias savaites.

Ar masažas gali padėti padailinti pilvą?

Masažistai nuolatos teigia, kad masažas – vienas iš geriausių pilvo dailinimo būdų, tačiau kažkodėl 99 procentai su anstvoriu susidorojusių žmonių apie masažą nieko nekalba. Tikriausiai dėl to, kad antsvorį įveikė tikrai ne jo pagalba.

2 psl. »

Komentarai (25)

a 2016-05-04 16:56
dainius tu gal isviso i mokykla nejes nes rasysena tai kaip paskutinio asilo... "nuorint,begiuokit" isejes tu vapse...
o del tu patarimu tai sakyciau kiekvienas turetu daryti tik kardio ir valgyt maziau, ir apskritai visiem skirtingai nes visu medziagu apykaita yra skirtinga ir pan del to kartodami vieni kitu klaidas tik gremzdate i duobe riebalu :) kas ten sake apie slaunis kad dideja sportuojant, dirbkit su mazais svoriais kuo daugiau kartu ir taip pradesit prakaituot o ne raumeny augint,
dzesika 2016-04-28 16:29
man 10metu ir sveriu 48. ar tai normalu????
adriana 2016-03-11 23:29
man 1o metu sveriu 65.8kg... ka daryti

Auguste 2016-02-09 15:25
Man 10metu ir jau sveriu 54.7kg...Ka daryti?!
Agne 2015-09-20 23:22
Man 20 aš sveriu 70kg ka daryt?
mykola 2015-09-03 18:29
Aš sveriau 100kg
svieta 2015-04-16 09:46
Norint,kad greičiau nuo pilvo riebalai ištirptų užsiviniokit maišelį nesvarbu ar bėgiosit ar pilvo pratimus darysit, nes maišelis privers daugiau prakaituoti ir daugiau riebalų ištirpti. Toks būtų mano patarimas :)
dainius 2015-03-25 10:42
Is mano patirties,turejau dydeli pilva net labai,kaip numeciau,dirbau fizini darba,numesciau,valgiau ka nuorejau,bet ir prakaitavau,as galvoju jai nuorint numest prakaituokit,begiuokit,spuortuokit,daug gausei prakaito,maikes greskit nuo jo po desimt sikiu i diena,net ir valgyt taip nesinuores;D
Auste 2014-02-26 20:57
Sportuojant svarbu tinkamai maitintis. Mano dienos racione vyrauja angliavandeniai ir baltymai, pvz: ryte(viskas is ko gauname energijos ir pabundame)- koses(aviziniu dribsniu), sausi pusryciai, bananai ir kiti vaisiai,riesutai,sultys, pietus- vistiena su ryziu kose(netinka toms kurios meta svori intensyviai)ar darzovemis, salotos, zuvis na o vakarienei varske, kiausiniai, na bet zinoma tenka atsisakyti grietiniu, bulviniu ir miltiniu dalyku, bet rezultatai mane dziugina, o savijauta puiki;)
netiesa 2014-02-10 15:50
man asmeniskai pilvas visada plokscias, o vat slaunys nepraporcingos visam kunui, o nuo slaunu numesti daug sunkiau nei nuo pilvo, nes sportuojant jos tik dideja

Pratimai pilvo presui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai