Planuoji pirkti vasarišką rankinę? Tau pravers šie praktiški patarimai

Netyčia užsukai į rankinių parduotuvę ir galvoje gimė mintis, kad tau reikia dar vienos rankinės? Arba net dviejų? Neskubėk! Žinoma, vasarą labiau norisi vasariškos rankinės, nei nuobodžios, tamsios žiemos sezonui tinkančios rankinės, kuri visiškai nealsuoja vasariška nuotaika. Visgi, skubėti su sprendimais nepatartina, tai kenkia ir nuotaikai, ir piniginei. Prieš pirkdama naują rankinė, iš pradžių peržvelk šiuos praktiškus patarimus.

Geriau viena gera, nei dešimt vidutiniokių


Kokybiškas daiktas nėra pigus, su šia mintimi reiktų susitaikyti, prieš keliaujant į naujos rankinės medžioklę. Neskubėk pirkti ir nebijok išleisti truputį daugiau, bet išsirinkti tikrai dėmesio vertą rankinę. Nekaupk panašių vidutiniokių savo spintoje, kurios atsibosta jau po poros išėjimų į miestą. Verčiau apsispręsk, ko tau reikia. O tau reikia bent vienos vasariškos rankinės laisvalaikiui, vienos kasdieninės rankinės į darbą, rankinės – kuprinės laisvalaikio išvykoms, delninukės. Visa kita jau pasirinktinai. Labai daug išlaidų? Pamėgink paieškoti, ko nors originalaus virtualioje erdvėje, pavyzdžiui, elektroninė parduotuvė Pigu.lt siūlo išties platų vasariškų rankinių asortimentą už patrauklią kainą.

Svarbiausia ne kiekybė, o kokybė

Jei rankinė pradeda rodyti nusidėvėjimo ženklus – laikas ją keisti. Nusidėvėjęs dirželis, subraižyti ir nudilę kampai, nublukusi spalva – tikrai neverta tokio eksponato dėti į spintą su mintimis „gal dar porą kartų iki parduotuvės su ja nueisiu“. Ne, ne ne, su tokia jau tik galima kelionė į vieną pusę – iki šiukšlių dėžės. Tikrai neverta kaupti nusidėvėjusių rankinių – spintoje ir taip nėra vietos, ją užima nenaudojami daiktai, o nusipirkus naują grauš sąžinė, nes juk spinta ir taip pilna. Taigi, vasaros pradžioje reiktų atlikti negailestingą spintos inventorizaciją ir atsikratyti senienų.

Nebijok ryškesnių spalvų

Dažnai merginos užstringa ties klasikinėmis juoda ir ruda spalvomis. Žinoma, jos puikios ir tinka praktiškai visada, tačiau vasariškos rankinės neturėtų būti juodos. Vasara, saulė, gaiva (arba karštis) reikalauja kažko lengvesnio, ryškesnio, subtilesnio. Saugūs variantai būtų smėlio, kakavos, vanilės, šviesiai ruda spalva. Drąsesnės gali eksperimentuoti su šiais metais populiariomis pilka, emeraldo, persiko, geltona bei šviesiai alyvine spalvomis. Be to, reiktų atminti, kad seniai praėjo tie laikai, kai rankinė galėjo būti tik garderobą papildanti dalis, šiandien nauja rankinė gali būti tavo stiliaus pagrindiniu akcentu.

Atostogoms – linksmiausios rankinės

Planuoji atostogas? Tau reikia vasariškos rankinės! Didelė, linksmais ir ryškiais raštais ar spalvomis padabinta rankinė tau turėtų būti numeris vienas pirkinys vasaros pradžioje. Kokybiška rankinė tave lydės prie jūros, ežero ar į šiltus kraštus smagioms atostogoms. Beje, savo kasdieninę, klasikinę rankinę vasaros metu slėpk giliai spintoje, tau jos tikrai nereikia. Į oro uostą galima drąsiai eiti su vasariška rankine.
 

Komentarai

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai