Pirmadienio interviu. Nicolas Cage: „Buvo aišku tai, kad dar viena garsia Coppola savo šeimoje nebūsiu“

Garsiu per vieną dieną netampama, net jeigu ir gimstama garsioje šeimoje. Tuo dar vaikystėje įsitikino Nicolas Cage – žymus amerikiečių aktorius, režisierius ir prodiuseris. Kaip ji atrodė, koks buvo kelias į šlovę ir pripažinimą?

Kodėl pasirinkote aktoriaus profesiją? Nes užaugote aktorių šeimoje?
Ne visai taip. Mano tėvas profesorius-filologas šiuo atžvilgiu buvo „balta varna“. Na, o visi kiti iš tiesų rinkosi su kūryba susijusias profesijas. Senelis Carmine Coppola atvyko į Ameriką ir tapo žinomu muziku, grojo orkestre, po to išgarsėjo kaip kompozitorius ir ištraukė šeimą iš skurdo. Tėvas buvo vyriausias vaikas šeimoje. Senelis norėjo, kad jis taptų gydytoju, kadangi tai – pati patikimiausia profesija, tačiau tėvas buvo pametęs galvą dėl knygų, ir niekas nesugebėjo įkalbėti jo pasukti kitu keliu. Dėdė Francis tapo režisieriumi.

Mano mama buvo, švelniai tariant, ne iš šio pasaulio. Meniškos, poetiškos prigimties. Nuolat skaitydavo eiles, nepastebėdavo nieko aplinkui – netgi mūsų, vaikų. Augome trise – aš ir mano broliai Marcas bei Christopheris. Kartą ji tėvui į akis pasakė, kad aš nesu jo sūnus. O jis italas, žmogus temperamentingas, – nesiaiškino, ar tai tiesa, ar melas, ir paliko šeimą. Vyresnius brolius priglaudė giminės, o mane tėvas išsivežė su savimi į San Franciską, augino vienas.

Dabar suprantu, kad jis iš visų jėgų stengėsi būti geras tėvas – visą savo laisvą laiką skirdavo man. Jis vesdavosi mane į kiną, ir jo dėka aš pradėjau svajoti apie aktoriaus karjerą. Gaila tik, kad laisvo laiko turėjo itin mažai, todėl atostogas praleisdavau pas dėdę. Jis augino savus vaikus, tačiau visada leisdavo suprasti, kad esu savas. Jau tada pajutau, kad žymiojo „Krikštatėvio“ režisieriaus ir mano tėvo finansinė padėtis smarkiai skiriasi.

2 psl. »

Komentarai

Vaikai ir tėvai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai