Pilates treniruotė gražiam pilvo presui

Šiuo metu ypač išpopuliarėjusi pilateso metodika pačioje pradžioje buvo skirta potrauminiam kūno atstatymui, todėl dauguma pratimų sufokusuoti griežtai konkrečiai raumenų grupei, kas irgi nėra blogai. Ypač tuo atveju, jei tau būtina sustiprinti tik presą ar padailinti tik sėdmenis. Tarkim, norint greitai atsikratyti viršsvorio, pilatesas nelabai tiks, o va, gerų kūno formų palaikymui ar pasiruošimui vasariniam  paplūdimio sezonui – pilatesas tiks kuo puikiausiai.     

Jokio ypatingo pasiruošimo pilateso treniruotei tau neprireiks, na, nebent kilimėlio, taip kad pratimus gali atlikti net atostogaudama.

Pratimas 1. Puikus pilateso pratimas preso stiprinimui. Tuo pačiu jis dar labai padeda vystyti ištvermę, jėgą, o taip pat moko išlaikyti pusiausvyrą. Pradedantiesiems patariama pratimą atlikti viena koja, o po to, apsunkinimui, pratimą atlikti abiejomis kojomis (variantas 2).      

Variantas 1. Atsigulk ant grindų, keliai sulenkti 45 laipsnių kampu, pėdos atremtos į grindis. Rankos išilgai kūno. Delnai žiūri į viršų. Giliai įkvėpk, pečiai atpalaiduoti, juosmuo prispaustas prie grindų. Iškvėpimas. Įkvėpdama, ištiesk vieną koją, keliai suglausti. Nieko baisaus, jei pradžioje nepavyks koją ištiesinti iki galo. Iškvėpimas. Įkvėpimas, rankas pakelk aukštyn iki galvos lygio, vienu metu prispausdama smakrą prie krūtinės. Pakelk viršutinę kūno dalį. Korpusą lėtai  kelk tol, kol rankos atsidurs lygiagrečioje padėtyje kojoms. Svarbu nesitempti  į priekį per pečius ir rankomis, tam reikia išnaudoti preso raumenis. Sek, kad apatinė nugaros dalis būtų šiek tiek suapvalinta.  Užsilaikyk šiek tiek tokioje padėtyje ir sugrįžk į pradinę padėtį. Atlik 4-6 kartus su kiekviena koja.    

2 psl. »

Komentarai

Pratimai pilvo presui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai