Piešiame su vaikais

Piešimas – mėgstamas bet kurio vaiko užsiėmimas. Bet kad pieštukai, kreidelės ir popierius nenusibostų, teks pasitelkti fantaziją arba pasinaudoti šiais patarimais. Galite būti tikri: smagu bus visiems!
 

Linksmieji burbuliukai. Kas pasakė, kad piešti galima tik ant popieriaus? Iš esmės tinka bet koks paviršius – net ir plėvelė su oro burbuliukais, į kurią vyniojami dužtantys daiktai. Beje, piešiniai ant jos atrodo labai įdomiai, o kur dar burbuliukų „sprogdinimas“... Ar verta aiškinti, koks tai malonumas?
 
Atspaudai. Paimkite keletą lapų ar žiedų, ištepkite dažais ir prispauskite prie popieriaus. Tokiu būdu galima sukurti išties įspūdingus rudeninius peizažus.
 
Spalvotas ledas. Išpilstykite į ledukų formeles akvareliniais dažais arba guašu nuspalvintą vandenį. Kad būtų patogiau, įstatykite ledų pagaliukus arba dantų krapštukus. Kai ledas užšals, pradėkite juo piešti, daryti atspaudus – šis būdas smagiausias šiltomis dienomis, tačiau ir kitu metu suteiks daug teigiamų emocijų.
 
Piešimas žaisliukais. Iš esmės bet kuris žaisliukas gali virsti mažojo menininko darbo įrankiu. Padažykite žaislinės mašinėlės ratus ir pavažinėkite per popierių, arba pasinaudokite pripučiamais, guminiais žaisliukais su nelygiu paviršiumi. Mažylis liks sužavėtas!
 
Piešimas dantų krapštukais. Papilkite ant popieriaus šiek tiek tirštų dažų, užlašinkite ant dėmės kitos spalvos ir pamėginkite dantų krapštuku sukurti jos centre įdomų piešinėlį.
 
Pėdutės
. Priešti galima ne tik rankutėmis, bet ir kojytėmis. Ši mintis mažajam menininkui tikrai patiks. Gal pirmieji „blynai“ prisvils, tačiau visi kiti tikrai pavyks. Toks užsiėmimas ypač tinka vaikams, linkusiems į plokščiapėdystę.
 
Dažų liejimas. Šis piešimo būdas ypač patinka ikimokyklinio amžiaus vaikams: popieriaus lapas turi būti laikomas vertikaliai, o ant jo pilami dažai. Geriausiai, žinoma, tuo užsiimti vonioje, antraip teks kaip reikiant pasistengti, kad nuvalytumėte sienas ir išplautumėte grindis...

Komentarai

Žaidimai vaikams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai