Pažangiausios grožio naujienos - po vienu stogu

„Esperanza Resort“ nuotr.

Aukščiausia kokybė, stilinga ir prabangi aplinka, unikalios technologijos, nepriekaištingas aptarnavimas ir atpalaiduojanti ramybė. Visa to toli ieškoti nereikia: rojų žemėje primenantis malonumų kampelis „SPA Esperanza“ įsikūręs prie pat Trakų, Ungurio ežerio pašonėje.

Turbūt vargiai kur daugiau Lietuvoje ir likusiose Baltijos šalyse visas įmantriausias grožio technologijas žiemą ir vasarą rasi vienoje vietoje. Tokį unikalų pasirinkimą visiems norintiems siūlo tik išskirtinių viešbučių tinklui „Small Luxury Hotels of the World“ priklausančio viešbučio „Esperanza Resort“ SPA zona.
 


„Esperanza Resort“ SPA zona

 

O ji iš tiesų stebina: vien pastatas suręstas iš prabangiausios pasaulyje medienos - kanadietiško maumedžio. Užėjus į vidų žadą atima modernaus interjero ir subtilios klasikos elementų derinys, drauge sukuriantys prabangos pojūtį.

Net vienuolika įrenginių čia yra vieninteliai Lietuvoje ir labai reti visame pasaulyje. Tai - austrų menininko Sha sukurta „Cloud 9“ lova, kurioje gulėdamas jautiesi lyg motinos įsčiose. „SPA Esperanza“ didžiuojasi, kad vienas iš šešių pasaulyje esančių pasąmoninio atpalaidavimo įrenginių, vadinamu tiesiog debesiu, stovi būtent čia.
 


„Cloud 9“ lova

 

Be erdvios baseino ir pirčių zonos lankytojų laukia ir infraraudonųjų spindulių kėdės, kolageno ir vitamino D lempos, vienas iš pirmųjų Lietuvoje įrengtų „Tecar CRV“ aparatų, radijo dažniu saugiai perduodančių svarbias jauninančias medžiagas giliai į odą.

Grožio centre kiekvienas gali pasimėgauti horizontaliu „Libra“ dušu, kuriame įvairių kombinacijų vandens srovės atpalaiduoja visą kūną.
 


Horizontalus „Libra“ dušas

 

Binaurinius ritmus skleidžianti lova „Amfibia“ vos po dešimties joje praleistų seansų pagerina miego kokybę net 80 procentų - šis išradimas buvo sukurtas specialiai iš Afganistano grįžusiems kariams, negalintiems atsikratyti karo vaizdų ir depresijos.

Plūduriuojanti ir smėlio lovos, ant kurių ypač malonu išsitiesti, padeda įvairias procedūras atlikti dar efektyviau: kūno įvyniojimus, liekninamuosius masažus su inovatyviu „TecarSin“ aparatu, sąnarių ir raumenų skausmų gydymą.
 


Smėlio lova

 

Aukščiausios kvalifikacijos grožio meistrai naudoja tik pasaulyje nepriekaištingai vertinamus ir pripažintus kosmetikos produktus, kuriuos Lietuvoje galima įsigyti tik čia. Tai - Šveicarijos gamintojų sukurta „Bellefontaine“ odos priežiūros linija, kurią sudaro įvairių augalų kokteiliai, 24 karatų nano aukso dalelės, ikrai, šilko proteinai ir pasauline naujove vadinamos augalinės kilmės kamieninės ląstelės. Produktai intensyviai puoselėja veido ir kūno odą, efektyviai kovoja su priešlaikiniu senėjimu, koreguoja atsiradusius nepageidaujamus amžiaus požymius.
 


„Esperanza SPA“ kūno ir sielos harmoniją atras kiekvienas

 

Aukštadvario regioninio parko apsuptyje esančioje „Esperanza SPA“ grožio mekoje siūloma tik naujos kartos pažangiausios procedūros, kurių akivaizdžia nauda ne daug kas drįsta abejoti: kūno ir sielos harmoniją čia atras kiekvienas.

Komentarai (1)

goldenSEA 2018-06-05 16:06
wow, sudomino! bet speju ne kiekvienam tokios proceduros pagal kisene....

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai