Patys kaloringiausi gėrimai

Laikantis dietos, labai svarbu ne tik tai, ką dedamės į lėkštę, bet ir ką geriame. Ką ir kokiais kiekiais leidžiama gerti metant svorį? O ko reikėtų atsisakyti visiškai?
 
Toliau pateikiame gėrimų, kurių laikantis dietos gerti nereikėtų, sąrašą.
 
Alus
 
Nuo jo ne tik pilnėjama, bet ir pradeda augti pilvas. Alus turi daug kalorijų ir išties kenkia figūrai. Jeigu alų vartojate kasdien, net nepastebėsite, kaip priaugsite daug svorio, be to, įsitaisysite stiprią priklausomybę ir galite rimtai pakenkti nervų sistemai.
 
Degtinė ir konjakas
 
Šie du alkoholiniai gėrimai turi daugiausiai kalorijų (viena porcija degtinės – 235 kcal, porcija konjako – 239 kcal). Konjakas – pats kaloringiausias gėrimas iš visų. Dažnai vartojant (ir, žinoma, užkandant) rizikuojama ne tik figūra, bet ir sveikata.
 
Saldūs gazuoti gėrimai
 
Juose daug kenksmingųjų medžiagų, dažiklių. Šie gėrimai ne tik storina, bet ir kenkia virškinimo traktui.
 
Kavos gėrimai su priedais
 
Ryte, pradedant darbo dieną, tik ir svajojame apie skanią kavą, kaip kapučinas, moka, pieniška kava ar kitas panašus gėrimas. Tačiau ar žinote, kiek ši maža pagunda turi kalorijų? Pati kava nėra kaloringa, bet jei pridėsite įvairių priedų (grietinėlės, pieno, cukraus, sirupo ir pan.) kaloringumas išaugs kelis kartus. Be to, atminkite, kad kava skatina šlapimo išsiskyrimą, todėl rekomenduojama išgerti tiek pat vandens, kiek išgėrėte kavos. Taip pat kava nevertėtų piktnaudžiauti: suaugusiam žmogui patartina per dieną išgerti ne daugiau, kaip 2-3 puodelius.
 
Gira
 
Šis gėrimas puikiai malšina troškulį, bet vienoje porcijoje yra maždaug 27 kcal. Jei girą gersite nuolat, nesistebėkite, kad svoris ims augti.

2 psl. »

Komentarai (1)

milly 2017-04-04 13:38
romas kaloringesnis uŽ degtinę.
paminėkit likerius, jie kaloringesni už bet kokį alkoholį.

Dietos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai