Pakilias Nerijaus ir Agnės Juškų laukimo nuotaikas nuskaidrino sūnaus gimtadienio šventė

Asmeninio archyvo nuotr.

„Agnė dvi dienas mums ruošė įvairiausius gardumynus – tiek desertus, tiek karštus užkandžius. Ji ir šventės dekoracijomis pasirūpino, desertų stalo papuošimu, ir neįprastais kvietimais „Pauliuko oro linijų aviabilietais“, - pagyrimų savo žmonai Agnei, surengusiai dviejų metų sūnaus Pauliaus gimtadienio iškilmes, negailėjo baleto primarijus Nerijus Juška.

Virš poros namų Vilniuje bent kelis kartus per dieną praskrenda lėktuvai, o mažasis Paulius jais itin domisi. Būtent todėl tėveliams nebuvo sunku sugalvoti sūnui svarbiai dienai temą.
 Agnė savo mylimuką lepino nuo pat gimtadienio ryto – balionai „debesys“, torto gabalėlis su dviem žvakutėmis ir žaislas – didelis lėktuvas, atkeliavo į jo lovą vos prabudus. Vėliau laukė pietūs su seneliais, o vakarop – linksmybės su draugais. Šventė prasidėjo būtent tą akimirką, kai berniukas išvydo pasaulį – 18.30 val. Jos puošmena tapo ir „Bijolos“ pagamintas teminis tortas su lėktuvais.

„Pauliukas – auksinis vaikas. Kiekviena dovana džiaugiasi itin nuoširdžiai ir emocionaliai. Todėl nusprendėme pratęsti gerų jausmų išgyvenimo laikotarpį ir dovanas išpakuosime ne visas iškart, o kas savaitę po vieną“, - sakė N. Juška.

Pauliukas linkęs dalintis ir, gavęs dovaną, leido su ja žaisti ir draugams.
 Jam įdomi buvo ir mamytės staigmena – vaikas su džiaugsmu vartė nuotraukų albumą, kuriame sukauptos jo pirmųjų gyvenimo metų akimirkos.

„Turėjau susitarti su pilvuku, kad leistų pasiruošti ir atšvęsti broliuko gimtadienį“, - su šypsena kalbėjo antros atžalos besilaukianti Agnė.

Ji mano, kad mažylis pasaulį turėtų išvysti netrukus – dar iki tėčio gimtadienio, kuris švenčiamas spalio 29 – ąją.

„Nuo šių metų spalis mūsų šeimoje bus tikras pokylių mėnuo!“ - juokdamasis sakė N. Juška.

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai