Pakilias Nerijaus ir Agnės Juškų laukimo nuotaikas nuskaidrino sūnaus gimtadienio šventė

Asmeninio archyvo nuotr.

„Agnė dvi dienas mums ruošė įvairiausius gardumynus – tiek desertus, tiek karštus užkandžius. Ji ir šventės dekoracijomis pasirūpino, desertų stalo papuošimu, ir neįprastais kvietimais „Pauliuko oro linijų aviabilietais“, - pagyrimų savo žmonai Agnei, surengusiai dviejų metų sūnaus Pauliaus gimtadienio iškilmes, negailėjo baleto primarijus Nerijus Juška.

Virš poros namų Vilniuje bent kelis kartus per dieną praskrenda lėktuvai, o mažasis Paulius jais itin domisi. Būtent todėl tėveliams nebuvo sunku sugalvoti sūnui svarbiai dienai temą.
 Agnė savo mylimuką lepino nuo pat gimtadienio ryto – balionai „debesys“, torto gabalėlis su dviem žvakutėmis ir žaislas – didelis lėktuvas, atkeliavo į jo lovą vos prabudus. Vėliau laukė pietūs su seneliais, o vakarop – linksmybės su draugais. Šventė prasidėjo būtent tą akimirką, kai berniukas išvydo pasaulį – 18.30 val. Jos puošmena tapo ir „Bijolos“ pagamintas teminis tortas su lėktuvais.

„Pauliukas – auksinis vaikas. Kiekviena dovana džiaugiasi itin nuoširdžiai ir emocionaliai. Todėl nusprendėme pratęsti gerų jausmų išgyvenimo laikotarpį ir dovanas išpakuosime ne visas iškart, o kas savaitę po vieną“, - sakė N. Juška.

Pauliukas linkęs dalintis ir, gavęs dovaną, leido su ja žaisti ir draugams.
 Jam įdomi buvo ir mamytės staigmena – vaikas su džiaugsmu vartė nuotraukų albumą, kuriame sukauptos jo pirmųjų gyvenimo metų akimirkos.

„Turėjau susitarti su pilvuku, kad leistų pasiruošti ir atšvęsti broliuko gimtadienį“, - su šypsena kalbėjo antros atžalos besilaukianti Agnė.

Ji mano, kad mažylis pasaulį turėtų išvysti netrukus – dar iki tėčio gimtadienio, kuris švenčiamas spalio 29 – ąją.

„Nuo šių metų spalis mūsų šeimoje bus tikras pokylių mėnuo!“ - juokdamasis sakė N. Juška.

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai