Orai keisis: bus maloniai šilta, atkeliaus lietus

@ Shutterstock

Po itin karšto savaitgalio į šalį atkeliavo truputį gaivesni orai. Šią savaitę jau prireiks skėčių.

Pirmadienį negausiai palis vos kai kur, o nuo antradienio tai gausesnis, tai kuklesnis lietus šalyje lankysis kasdien. Šiandien šalį pasieks ilgai laukti lietaus lašai, tačiau jie bus kuklūs ir pasirodys tik kai kur. Antroje dienos pusėje išaugs debesuotumas. Temperatūra bus žemesnė nei savaitgalį, pūs gūsingas rytų vėjas, dėl kurio bus dar gaiviau. Vilniaus ir Kauno apylinkėse dangumi plauks tai didesni, tai mažesni debesys. Dienos metu oras sušils iki 23 laipsnių. Šiauliuose termometrai fiksuos 23, pajūryje 22 laipsnius šilumos. Vyraus nepastovus debesuotumas.

Antradienį, antroje nakties pusėje, iš rytų į šalį atkeliaus lietaus debesys. Dienos metu jau lis daug kur, vietomis griaudės perkūnija. Pūs rytinių krypčių vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse dangų niaukstys debesys, nuvilnis lietus. Naktį termometrai fiksuos 13, dieną 20 laipsnių šilumos. Šiauliuose naktį be žymesnių kritulių, bus apie 13 laipsnių šilumos. Dienos metu oras sušils iki 18 laipsnių, varvės dangus. Pajūryje lietus apsilankys dieną. Naktį vyraus 15, dienos metu 18 laipsnių šiluma.

Trečiadienio naktį numatomi pragiedruliai. Pirma dienos pusė bus graži, o įdienojus dangumi vėl keliaus debesys su lietumi. Vyraus truputį šiltesnis oras. Vilniuje ir Kaune naktis bus giedra, vyraus 12 laipsnių šiluma. Dienos metu išaugs debesuotumas, gali palyti. Temperatūra kils iki 24 laipsnių. Šiaulius lietus gali ir aplenkti. Naktis bus žvaigždėta, termometrai fiksuos 10 laipsnių. Įdienojus daugės debesų, oras sušils iki 22 laipsnių. Pajūryje pirma  paros pusė bus giedra, vyraus 12 laipsnių temperatūra. Dienos metu saulės spinduliai orą sušildys iki 22 laipsnių, antroje dienos pusėje išaugs debesuotumas, lietaus tikimybė maža.

Ketvirtadienį taip pat prireiks skėčio, galima perkūnija. Temperatūra keisis mažai. Pūs vidutinio stiprumo pietryčių krypties vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse nedideli debesys protarpiais pasitaškys lietumi. Naktį bus apie 14, dieną apie 23 laipsnius šilumos. Šiauliuose vyraus nepastovus debesuotumas. Naktį be kritulių, temperatūra sieks 14 laipsnių šilumos. Dieną palis dažniau, oras šils iki 21 laipsnio. Pajūryje debesys tai susibėgs, tai vėl skirstysis, protarpiais lynos. Naktį bus apie 15, dieną apie 22 laipsnius šilumos.

Penktadienio naktis ir pirma dienos pusė daug kur bus giedra. Po pietų per šalį vėl slinks lietaus ir perkūnijos debesys. Vilniuje ir Kaune nakties dangus bus skaidrus, vyraus 13 laipsnių šiluma. Po pietų numatomi trumpalaikiai lietūs, perkūnija. Oras sušils iki 23 laipsnių. Šiauliuose nakties ir ryto dangus bus giedras, numatoma 12 laipsnių temperatūra. Dienos metu debesys atneš lietaus, grūmos perkūnija. Termometrai fiksuos 22 laipsnius šilumos. Pajūryje numatomas griaustinis, trumpi lietūs. Naktį bus apie 14, dieną apie 20 laipsnių šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį šalį ir vėl laistys lietus. Šeštadienį dar sulauksime ir pragiedrulių, o sekmadienį dangus, tikėtina, bus niūresnis. Tuo metu bus truputį gaiviau, sustiprės vėjas.

Komentarai

Buitis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai