Neištikimybė: atleisti ar paleisti?

Bet kokie santykiai, kuriuos ištiko tokia krizė kaip vieno iš partnerių neištikimybė, vienaip ar kitaip pradedami skirstyti į santykius iki išdavystės ir po jos. Tvirtinimuose, kad dėl neištikimybės kaltos abi pusės, yra dalis tiesos: jei santykiai vystosi sklandžiai, sąžiningai ir su meile bei pagarba vienas kitam, tai “į kairę” niekas nežiūri. Tačiau tai nereiškia, kad nukentėjusiajai pusei reikia sukti galvą ieškant savo kaltės. Juk vienaip ar kitaip neištikimybė – tai išdavystė, o jei tave išdavė, tu turi teisę į tai reaguoti savaip.

Įprastai tie, kurie buvo išduoti, sustoja kryžkelėje tarp “atleisti” ir “palikti”. Blogiausia tai, kad tiek vieno, tiek kito veiksmo procesas yra labai sudėtingas, painus, neretai užsitęsęs  ir labai skausmingas.

Sprendimas – atleisti.

Visų pirma norėtume pabrėžti, kad atleidimas – tai ne silpnumas, ne akių užmerkimas prieš problemą ir ne bandymas sumažinti mylimo žmogaus suteiktą skausmą. Jei tavo atlaidumas yra įtakas šių priežasčių arba tam tikrų baimių, pavyzdžiui, likti vienai ar būti pasmerktai aplinkinių – tuomet tu eini neteisingu keliu ir labai tikėtina, kad “atgaivinti” santykiai visai netrukus patirs dar didesnius išbandymus.

Atsakyk pati sau: kodėl tau reikia jam atleisti? Kai neištikimybės padaryta žaizda dar visai šviežia ir labai skausminga, atsakymų “kodėl” gali rasti labai daug: jis mielas, dėmesingas, supratingas ir t.t. Tačiau ar tikrai visi šie dalykai nusveria tai, ką jis padarė? Visai kitas dalykas, jei prie visų šių teigiamų jo savybių atleisti tave skatina ir tvirtas noras išsaugoti tai, kas tarp jūsų dar liko.

2 psl. »

Komentarai (21)

ANITA FILIPEK 2022-05-25 10:19
Merginos, rekomenduoju tik poną Udamą! Padarė už mane burtą. Tai tiesiog neapsakoma! kaip tau pasaka ir tiek!) rezultatas net geresnis nei tikėjausi ir gavau greičiau nei tikėjausi!) viskas tiesiog super! Bet yra vienas dalykas, jis daro tik baltą meilės burtą ir sakė, kad burtai buvo skirti tiems, kurie anksčiau buvo santykiuose, bet iš principo manau, kad niekam nereikia kerinti svetimo žmogaus.) bet koks poveikis! gaila, kad neradau anksciau, kaip issaugojau santykius vien mokedama uz reikali
fatima 2022-03-18 20:27
Ar tau skauda širdį? Nepyk, leiskite daktarui Sunny padėti susigrąžinti buvusį žmogų. „Esu ištekėjusi 5 metus, auginu 2 vaikus ir laimingai gyvenu su šeima, kol su manimi ir mano vyru pradės darytis negražu, o tai beveik kiekvieną kartą priveda prie ginčų… kai mano vyras paprašė skyrybos... Dariau viską, kad persigalvočiau ir likčiau su manimi, nes mylėjau jį visa širdimi ir nenorėjau prarasti vyro, bet viskas nepavyko... Jis išėjo iš namų ir toliau pildė prašymą. skyrybos... Prašiau ir bandžiau
Andrius 2021-01-26 14:23
Dabar esame ant skirybu slenkscio. Pyktis verziasi pro krastus. Uzauginome du puikius vaikus ,nesu biologinis tevas. Atejo pas mane su vaikais ir rubais. Noriu atleisti, bet sunku kai pradedu galvoti ,kad paaukojau 12 metu savo gyvenimo . O atsilyginama spjuviu i veida ir melu.
Daina 2018-07-17 12:53
Žaizda kraujuoja iki šiol. Praėjau visas stadijas. Atleidau, bet turbūt niekada nepamiršiu.Patikėkit, fizinė neištikimybė tai nulis palyginus prieš dvasinę. Juolab, kad sutuoktinis su savo meiluže per fb bendrauja jau trys metai po santykių nutraukimo. Negaliu skirtis. Yra vaikai, įvairūs įsipareigojimai, o ir principo reikalas. Pas mane atėjo prieš dvidešimt metų su maišeliu, tegul ir pas ją išeina su lagaminu. Kas užgyventa turi likti vaikams.
to vede gng 2016-11-09 16:59
sitos zaizdos niekada neuzgyja. Antra karta isdave - piks per "puoda" ir ate
GNG to iskaudinta 2016-11-09 16:57
100% turi nauja "zmona". Reikes pakovoti.
iskaudinta 2015-07-19 18:54
Pastebėjau, kad vyras pradėjo telefoną visur nešiotis su savimi, o jei ir palieka yra uždėtas kodas. Žinau kad jis bendrauja su viena bendradarbe, bet pastebėjau kad per daug artimai. Facebooke paskaičiau žinutes, prirašyta per daug meilios žinutės. Mes esam kartu 4m, esam vedę, turim vaikų lb nenorėčiau su juo skirtis. Jis man prisiekinėja kad niekada manes neišduotų, bet man sunku...
KKK 2015-07-09 19:25
Kodel rasoma is moters prespektyvos ?
veedee 2014-05-20 18:41
kartą galima atleisti, bet antrą ne. aš pats atleidau jau ne vieną kartą. Santykiai tarp mūsų nuostabus, tik kas 2-3 metus atsiranda kažkas kuo ji susižavi ir tada man tenka kovoti, kad išsaugoti šeimą. Mus sieja bendras vaikas, tad nepaleidžiu jos, nes nenoriu prarasti vaiko. Nežinau ką daryti, tik išsigydau žaizdas ir vėl viskas kartojasi...
vita 2014-03-06 18:36
kaip man pasielgti?kita menesi vaziuojuojiu atostogu..o draugas lieka cia...ir perskaiciau jo zinutes jis kviecia atv drauga cia i anglija...jis raso jam kad panos nebus atv varysim prie panu zinau kur nemokamai...ka man daryti pasakyt jm ,kd viska zinau?

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai