(Ne)ištikimybė pagal Zodiaką

Pakalbėkime apie tai, kaip ištikimybę vertina skirtingi Zodiako ženklai.

Avinas

Jei turi daug laisvės ir niekas labai nekontroliuoja, greičiausiai nesugebės atsispirti pagundai. Kartais jis būna neištikimas vien tam, kad turėtų galimybę kam nors pasigirti, tačiau jeigu neištikima bus antroji pusė, kerštui jis gali pasitelkti pačius žiauriausius metodus.

Jautis

Iš prigimties nėra žaidėjas, labiau vertina šeimą, o ne linksmybes, todėl į kairę pasuka retai. Partnerio ištikimybė ir patikimumas Jaučiui labai svarbus, todėl ir pats jis stengiasi elgtis sąžiningai.

Dvyniai

Seniai žinoma, kad šio ženklo atstovai yra dvilypiai, gyvena nuolatinėmis permainomis – nenuostabu, kad nesugeba atsispirti pagundoms. Deja, neištikimybę jiems sunku nuslėpti, o blogiausia tai, kad naujus partnerius jie dažniausiai pasirenka iš savo draugų ar pažįstamų rato.

Vėžys

Jei santykiuose juntama trintis ir viskas klostosi ne taip gerai, kaip norėtųsi, gimusieji po šiuo ženklu paguodos ir nusiraminimo pradeda ieškoti pašalyje. Kitaip tariant, jie tai daro ne iš piktos valios, o tiesiog bandydami išsigelbėti, nes kitaip išspręsti problemų nemoka.

Liūtas

Liūtas pernelyg išdidus, kad atleistų sau neištikimybę. Nejaugi jis galėtų išsirinkti netinkamą partnerį? Jei ir galėtų, tai vargu ar tai pripažintų, o neištikimybė – tai vienas iš požymių, kad partneris nėra tinkamas. Kad Liūtas pasuktų į kairę, santykiuose turi iškilti išties rimtų nesklandumų.

Mergelė

Menkutės intrigos šiam Zodiako ženklui nėra svetimos, tačiau tokie pasilinksminimai retai kada perauga į rimtus jausmus. Be to, Mergelės labai vertina savo reputaciją, o tai ir neleidžia joms sukti į kairę.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai