Naujos kartos nepageidaujamų plaukelių šalinimas grožio studijoje „Divalta“

Shutterstock

Atšilus orams moterys skuba į grožio salonus ne tik pasikeisti plaukų kirpimą, dažymą, pasidaryti manikiūrą ar pedikiūrą, bet ir padaugėja klienčių, norinčių nepageidaujamų plaukelių nuo įvairių kūno vietų depiliacijos. Dažniausiai moterys renkasi depiliaciją vašku, karštu arba šaltu cukrumi. Tokios depiliacijos pašalina nepageidaujamus plaukelius vidutiniškai trijų savaičių laikotarpiui. Plaukelių šalinimo procedūros yra ypač aktualios moterims, kurios turi didelio plaukuotumo problemų.

Viena iš naujausių paslaugų, siūlomų grožio studijoje „Divalta“, sulaukusi itin didelio klienčių susidomėjimo - fotoepiliacija, kuri yra veiksmingiausias, patogiausias ir saugiausias būdas atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Grožio studijoje „Divalta“ ilgalaikis plaukų šalinimas yra atliekamas naujos kartos impulsinės šviesos aparatu „Luminence“. Šis aparatas užtikrina neprilygstamą komfortą ir minimalų skausmą.

Kaip vyksta ilgalaikio plaukelių šalinimo procedūra?

Atliekant procedūrą intensyvia impulsine šviesa (IPŠ) paveikiamas plauko folikulas, nepažeidžiant aplink plauką esančių audinių ir odos. Ilgalaikio plaukų šalinimo metu yra suardomas plaukelio svogūnėlis ir nepageidaujami plaukeliai pasišalina. Procedūra yra neskausminga ir trunka nuo 15 iki 30 minučių, priklausomai nuo epiliuojamos zonos užimamo ploto. Po pirmos procedūros pašalinama iki 30 procentų plaukelių, kadangi paveikiami tik augimo fazėje esantys plaukeliai (plauko augimo ciklas susideda iš trijų fazių: augimo, regresijos ir ramybės). Norint pašalinti visus plaukelius vidutiniškai reikia nuo 6 iki 8 procedūrų su 4 - 6 savaičių pertraukomis. Procedūrų skaičius priklauso nuo plaukų augimo fazės, ciklo, tankio ir pigmento (plaukelio spalvos). Grožio studijos „Divalta“ kosmetologė Diana, pasakodama apie procedūrą ir koks tai jausmas paaiškina, kad procedūros metu jaučiamas lengvas dilgčiojimas ir kad plaukelių šalinimas „Luminence“ aparatu yra visiškai saugus.

Pagrindiniai ilgalaikio plaukelių šalinimo privalumai:

  • Šviesos impulsas veikia pačią problemą, t.y. sunaikina plauko svogūnėlį;
  • Procedūra yra visiškai nepavojinga klientui;
  • Maža plauko įaugimo tikimybė;
  • Lyginant su plaukelių šalinimu lazeriu, oda nėra pažeidžiama;
  • Ilgainiui plaukeliai suplonėja, tampa švelnesni, sumažėja jų augimo tankis;
  • Nepageidaujami plaukeliai pašalinami vidutiniškai 5 metų laikotarpiui.

Kaip reikia pasiruošti procedūrai?

Grožio studijos „Divalta“ kosmetologė pabrėžia, kad šiai procedūrai klientės turi pasiruošti iš anksto. Likus dienai iki procedūros plaukelius reikia nuskusti peiliuku. 3 - 4 savaites negalima naudoti plaukų šalinimo metodų, kurių metu plaukas yra išpešamas (pešiojimas pincetu, depiliacija vašku, kremu, cukrumi, epiliatoriumi, elektrolizės būdu). Taip pat 2 savaites prieš ir po ilgalaikio plaukelių šalinimo negalima kaitintis soliariume, degintis saulėje, naudoti savaiminio įdegio priemonių, naudoti rūgštinių veido valymo priemonių, darytis balinimo procedūras.

Nemokama konsultacija ir registracija:
Grožio studija „Divalta“
A. Juozapavičiaus g. 6A, Vilnius
Tel. +37052753111
Kosmetologė Diana

Komentarai

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai