Naują dainą pristatantis Mino iš italų kalbos besimokančių studentų sulaukė neįprasto pažado

Asmeninio archyvo nuotr.

Dainų autorius ir atlikėjas Mindaugas Mickevičius - Mino pristato savo naują dainą „Mažyte“. Bene geriausiai žinomas dainuojantis italų kalbos dėstytojas Lietuvoje Mino tvirtina, jog negalėtų pasakyti, kas jam svarbiau - ar kalbos mokymas, ar koncertinė veikla. „Tiesa, kūryba ir dainavimas užima daug didesnę mano dalį laiko“, - tvirtino pašnekovas.

Pasak atlikėjo, kalbos pamokos ir dainavimas yra labai susiję, nes taip tobulinama italų kalba. Keletas jo dainų yra parašytos ne tik italų, bet ir anglų, rusų, ispanų kalbomis.

„Šiais laikais mokėti ar kurti keliomis kalbomis nėra nieko ypatinga. Kartais su studentais dainuojame per paskaitas – juk taip daug greičiau perpranti italų kalbą ir įsimeni naujus žodžius“, - pasakojo M. Mickevičius – Mino.

Spalio pradžioje paminėtos tarptautinės mokytojo dienos bei naujos dainos pristatymo proga Mino sveikino ir jo studentai. Tačiau dovanos dėstytojams, bent jau Lietuvos sveikatos mokslų universitete, jau seniai pamirštas dalykas.

„Tad, sveikinimai nuskambėjo žodžiu su įsipareigojimais duoti daug „like“ dainai ir kitą paskaitą paruošti jos vertimą į italų kalbą. Gali būti, jog ateityje sulauksime ir itališkos šios dainos versijos“, - sakė pašnekovas.
 

 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai