Naudingosios simondsijų aliejaus savybės nėštumo metu

Nėštumas – tai ne tik beribis džiaugsmas būsimai mamytei, bet ir tikras sukrėtimas jos organizmui bei kūnui. Pakitusi odos spalva, atsiradusios pigmentinės dėmės, sumažėjęs odos elastingumas, strijos... Visa tai gali būti nemalonioji nėštumo dalis. Tačiau laiku pradėjus rūpintis savo oda, visų šių nemalonumų galima išvengti. Šį kartą norime pakalbėti apie simondsijų aliejaus naują.

Simondsijos auga sausose vietovėse, daugiausiai JAV ir Pietų Amerikoje, taip pat Australijoje, Egipte ir Izraelyje. Amerikos indėnai nuo neatmenamų laikų naudojo visas šio augalo dalis įvairių ligų gydymui, bei žaizdų gijimo proceso paspartinimui. 70-tais metais mokslininkai pastebėjo, kad simondsijų sėklų aliejus gerai drėkina ir apsaugo odą. Dabar simondsijų aliejus išpopuliarėjo visame pasaulyje. Tiesa, pats pavadinimas “aliejus” gali šiek tiek supainioti, nes simondsijų aliejus iš tiesų atrodo kaip skystas vaškas. Pagal savo sudėtį aliejus labai artimas natūraliems odos riebalams, todėl jis – praktiškai tobulas drėkiklis.

Strijų sumažinimui

Kaip jau minėjome, dėl savo panašumo į natūralius odos riebalus, aliejus puikiai drėkina. Naudojant jį reguliariai, galima išvengti strijų atsiradimo pilvo, šlaunų bei kitose probleminėse srityse. Kad efektas būtų geresnis, aliejų geriausia tepti iš karto po dušo. Būtų puiku, jei vyras simondsijų aliejų įtrintų tau į kūną. Ir veiksmingumas bus geresnis, ir kūnas atsipalaiduos po masažo.

Veido odos grožiui

Jei nėštumo metu ant veido odos atsirado spuogelių, pagelbėti gali būtent simondsijų aliejus. Teigiama, kad simondsijų aliejus padeda “apgauti” kūną ir priverčia jį manyti, kad jis išskyrė jau pakankamai riebalų, taigi riebalinių liaukų veikla yra sumažinama. Reguliariai pasitepk veidą šiuo aliejuku ir oda bus ne tik sudrėkinta, bet ir kur kas sveikesnė bei švaresnė.

2 psl. »

Komentarai (2)

Lauryna 2012-06-07 18:36
o kur jo galima rasti? Kiek kainuoja?
Beata 2012-06-07 16:40
brangus, bjaurybė... Bet labai naudingas

Sveikata

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai