Natūrali plaukų priežiūra pagal garsų modelį Solveigą Mykolaitytę

Asmeninio archyvo nuotr.

Vienas iš didžiausių moters papuošalų - sveiki ir gražūs plaukai. Tačiau ar žinote kaip jų daugiau nebežaloti, o saugoti ir rūpintis jais taip, kad jie visuomet jus puoštų? Visos žinome, jog modeliams plaukus formuoja, alina ir kitaip žaloja labai dažnai, bet kaip jos išlaiko nuostabiai gražius plaukus? Klausiame garsaus modelio, Solveigos Mykolaitytės, kaip ji rūpinasi savo plaukais?

„Visų pirma, savo plaukus džiovinu natūraliu būdu, be džiovintuvo, bent tiek stengiuosi juos saugoti. Dirbant modelio darbą mano plaukai metų metus nuolatos yra alinami karštomis žnyplėmis, gofrais, tiesinami, šiaušiami, draskomi įvairiausiais būdais, purškiami laku ir taip toliau, kartais net diena iš dienos. Kita jau turbūt būtų buvusi seniai trumpai apkirpta, nes plaukų būtų tiesiog nebelikę. Aš tikrai turiu stiprius plaukus ir juos stengiuosi saugoti. Todėl pastaruoju metu ypatingai atidžiai renkuosi plaukų priežiūros priemones bei salonus kuriuose lankausi“, – pasakoja Solveiga.
 Modelis sako, kad vaikystėje ir paauglystėje turėjo labai storus ir ilgus plaukus. Mama net turi dvi storas nukirptas kasas, nes plaukai labai greit augdavo. „Neneigiu, jog modelio darbas plaukus sugadino ir nualino, nes būdavo jog plaukai buvo dažomi nežiūrint į plauką, o galvojant tik kaip atrodys nuotraukoje, o kur dar tos visos šukuosenos... Mano natūralus plaukas yra šiek tiek tamsesnis už dabartinę mano plaukų spalvą, iki 20 metų plaukus dažiau tamsiai šokoladine spalva. Tad dabar šviesius plaukus labai mėgstu palepinti natūraliais aliejais, pavyzdžiui kokosų, migdolų ir kitais“, – sako modelis.

Moteris mėgsta nešioti pūstus, su kuo daugiau apimties plaukus: „Man patinka jie netvarkingi. Kadangi mano plaukai yra linkę banguotis, tad norint tūrėti pūstus plaukus aš miegoti dažnai einu su dar šlapiais plaukais. Įtrinu šiek tiek putų ir ryte pabundu su didele, banguota liūto šukuosena“, – juokiasi nuostabių plaukų savininkė.
 Solveiga yra ta moteris, kuri atidžiai renkasi tik natūralias priemones: „Visuomet buvau natūralistė, renkantis veido priežiūros priemones, vitaminus ir maistą, todėl plaukų priežiūros priemonės ne išimtis. Renkuosi gyvenimą su kuo mažiau chemikalų ir kitokių nuodų. Naudoju lietuviškus produktus ir labai džiaugiuosi atradusi mano plaukams geriausias priemones. Pati naudoju „Greenas“ produktus, kurių sudėtis yra visiškai natūrali, ką aš labai vertinu. Panaudojus šampūną, kondicionierių ir kaukę poveikis matomas iškart, plaukai tampa purūs ir žvilgantys, būtent tokie, kokie man labiausiai patinka. Mano plaukas yra šiauštas ir linkęs pūstis, tad man patinka kai su „Greenas“ priemonėmis galiu jiems suteikti dar daugiau apimties. Jei noriu tiesių ir tvarkingų plaukų, tai užtenka kaukės, kuri gražiai juos glotnina. Salone „Greenas“ taip pat išbandžiau vitaminų įvedimo į plaukus procedūrų. Likau nustebinta, kad lietuviai gali pasiūlyti tokią produkciją. Pabandžiusi ir pati įsitikinusi, jog tai veikia, nebelieka preteksto ieškoti kitur“, – savo patarimais dalijasi modelis.
 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai