Naikiname celiulitą kavos įvyniojimais

Tikriausiai esi girdėjusi, kad per didelis kavos kiekis gali pakenkti ne tik tavo organizmui, bet ir odai. Tačiau naudojant kavą išoriškai, ji gali padėti panaikinti celiulitą. Tiesiog reikia žinoti, kaip tinkamai panaudoti unikalias kavos pupelių savybes. Natūralu ir nebrangu – tiesiog puikus derinys.

Ar atkreipei dėmesį į tai, kad beveik visų anticeliulitinių priemonių sudėtyje yra kofeino? Pabandykime išsiaiškinti, kokius gi stebuklus daro kava.

Viskas labai paprasta: žmogaus organizme kofeinas aktyvuoja natūralų lipolizės procesą – riebalų skaidymą ir pašalinimą. Dėka šios unikalios kofeino savybės, vos vienas kavos įvyniojimų seansas gali “nutirpdyti” nuo kūno 2-3 centimetrus! Negana to, kava veikia ne tik kūno riebalus, bet ir pačią odą: tonizuoja ir suteikia elastingumo.

Kai kurioms gali atrodyti, kad darytis įvyniojimus namuose yra tikras vargas, taigi kur kas paprasčiau nusipirkti anticeliulitinę priemonę, kurios sudėtyje yra kofeino. Galbūt ir paprasčiau, bet tokio efekto tikrai nepasieksi. Kremai ar geliai, parduodami kosmetikos parduotuvėse, savo sudėtyje turi daugybę kitų cheminių medžiagų, o pačio kofeino kiekis yra gerokai mažesnis, nei pasigaminus priemonę namuose. Taigi tuo pačiu sumažėja ir efektyvumas. Be to, daugumoje kremų naudojamos nenatūralios medžiagos. Natūralus produktas kainuoja tikrai gana brangiai, todėl geriau skirk savo kūno priežiūrai šiek tiek daugiau laiko, bet sutaupyk pinigų ir būk tikra dėl gaunamos kokybės.Kavos įvyniojimo procedūras būtina pradėti nuo odos šveitimo. Mes rekomenduojame naudoti savo gamybos, natūralius šveitiklius. Kadangi šiandien kalbame apie procedūras su kofeinu, tai ir šveitiklį siūlome pasigaminti būtent iš kavos.

2 psl. »

Komentarai (4)

erlanda 2012-06-25 23:14
tai nereik magdonaldu dietos laikytis ir nereikes ansvorio celiulito rauksliu naikint logiska
inga 2012-06-09 12:22
as esu naudojus zaliu dumbliu kauke,kojom ir pilvui,nei velnio nepadejo..tik kad oda svelnesne buvo...po 10 seansu..koks buvo celiulitas toks ir liko...nzn gal imaisius kavos butu geresnis resultatas
?
busimoji 2012-05-21 19:25
Man šią procedūrą rekomendavo draugė, kuri dirba kosmetologe. Sakė nepatingėt ir efektas tikrai bus matyti. Tai bandysiu :)
Diana 2012-05-07 15:42
Seniau skeptiškai žiūrėjau į tas namų procedūras, bet po gimdymo celiulitas siaubingai išryškėjo, o salonuose visokie masažai labai brangūs. Tai nusprendžiau pabandyti. Kartu su įvyniojimais dar ir pamasažuodavau kojas 10 minučių kiekvieną dieną. Efeketas tikrai vertas laiko.

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai