„Mylėti yra nesunku,“ - knygos autorė, žurnalistė, veikli moteris, trijų vaikų mama Jūratė Jadkonytė - Petraitienė (interviu)

Jau gan seniai pasikalbėjome su Jūrate Jadkonyte  - Petraitiene, tačiau interviu publikuojame tik šiandien. Jūratė dar ne taip seniai parašė nuostabiai šviesią, priverčiančią nusišypsoti ir viduje paskleidžiančią šilumą knygą „Laimingos mamos dienoraštis“, kurią galite laimėti, dalyvaudami konkurse.

O dabar kviečiame skaityti interviu su šia veiklia, malonia ir šilta moterimi.

Jūrate, trumpai prisistatykite. Ką jūs veikiate? Kuo gyvenate? Kaip save apibūdintumėte?

Esu trijų vaikų mama, ko gero, tai tiksliausias ir vertingiausias būtų mano prisistatymas. Visa kita yra arba laikina, arba ne taip reikšminga. Šiuo metu labai džiaugiuosi rudeniu – jis toks gražus ir šiltas. Gyvenu besimėgaudama gyvenimu. Skubėdama iš darbų žinau, kad namie rasiu brangius žmones – vyrą, vaikus. Dar visada mane pasitinka kieminė blondinė bolonkė. Man patinka vasarą rytais gerti kavą ir kapstytis šiltnamyje, žiemą įsisukus į pledą skaityti knygą arba žiūrėti filmus ir megzti. Patinka lankytis renginiuose, eiti pasivaikščioti, plaukioti baseine. Turiu daug sumanymų ir mažai laiko viską įgyvendinti – tai vienas iš trūkumų. Labai trūksta laiko, kartais net ir miegui. Todėl imu svajoti apie ateitį, kai išeisiu į pensiją – tada visas laikas priklausys tik man. Bent jau taip atrodo. Nors irgi turiu sumanymų - susikviesiu vaikaičius ir rengsime spektaklius...

Save apibūdinčiau kaip nenusėdinčią vietoje, ieškančią ir randančią. Tiesa, būna visko. Būna, kad labai pabosta ilga ir tamsi žiema, būna, kad ne viskas sekasi. Tikiu, kad šie dalykai tam ir yra, kad kontrastų principu suprastume, kaip gera vasarą arba, kaip smagu, kai kažkas pavyksta. Jaučiuosi laiminga, kai šeštadienio rytą šeimai gaminu mūsų vadinamus „pliackus“. Tai kepti varškėčiai (tik miltai ir varškė. Formuojami maži kubeliai, kurie kepinami ant aliejaus.) Vaikai juos valgo su grietine. Savaitgalio rytais galiu mėgautis pro virtuvės langą besiskverbiančia saule, bundančia šeimyna, juk niekur nereikia skubėti. Toks palaimingas laikas. Tiesa, man labai patinka šeimininkauti, pavyzdžiui, ruošti sodo gėrybes žiemai. Ypač po to kai sūnus prisipažino, kad, kai grįžta žvarbią dieną iš mokyklos ir iš rūsio atsineša mano gaminto braškių kompoto, jam tampa gera. Matyt, ta mamos laimė ir yra būti naudinga bei reikalinga.

2 psl. »

Komentarai

Vaikai ir tėvai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai