Mokomės rengtis stilingai

Tikriausiai ne kartą kilo klausimas, kaip atrodyti idealiai. Dizaineriai vienbalsiai teigia, kad gražiausiai dailiosios lyties atstovė atrodo tada, kai jos išvaizda atitinka gyvenimo būdą ir individualius fizinius duomenis. Kitaip tariant, nebūtina žvalgytis į podiumus ir madų žurnalus, imti pavyzdį iš žinomų žmonių – turi rasti savo pačios stilių. Dažniausia klaida yra ta, kad moterys godžiai akimis ryja kokią nors pasirodžiusią madingą naujieną, prisikemša pilnas spintas estetiškai patrauklių rūbų, tačiau neatsižvelgia į savo pačios privalumus ir trūkumus. Rezultatas – anachronizmas ir apgailėtini bandymai kažką mėgdžiojant atrodyti madingai.

Kada reikia keisti savo įvaizdį?

Pirmasis svarbus moters įvaizdžio lūžis turėtų įvykti tarp 25 ir 30 metų. Tai periodas, kai žmogus ima rimtai dirbti ir visiškai įsilieja į suaugusiųjų gyvenimą. Nors ir sakoma, kad įsidarbinant išvaizda nėra pats svarbiausias dalykas, kad ji nublanksta prieš žinias ir sugebėjimus, tačiau būtent per išvaizdą moteris siunčia ją supančiam pasauliui tam tikrus signalus, išduodančius jos nuotaiką, charakterį, gyvenimo būdą ir pažiūras.

Išvaizda turi spinduliuoti pasitikėjimą savimi ir rimtus ketinimus, kai mums tenka aktyviai kovoti už savo vietą po suaugusiųjų saule. Tai, žinoma, pagrindinė asmeninio įvaizdžio taisyklė, tačiau gyvenimas nestovi vietoje, ir mūsų požiūris į jį taip pat turi keistis. Bėgant metams, gali keistis sijono ilgis, iškirptės gylis, kulniukų aukštis – tačiau skonio ir stiliaus jausmas turi išlikti.

Animaciniai atributai aprangoje – taip ar ne?

Pastaraisiais metais pastebima, kad jauni žmonės labai mėgsta rūbus ir aksesuarus su animacinių filmukų veikėjais (pavyzdžiui, Hello Kitty ir pan.). Taip, tokiais rankinukais ir panašiais marškinėliais gali pasipuošti netgi įžymybės, tačiau realiame gyvenime reikia protingai vertinti inovacijas. Negalima visą gyvenimą likti keliolikmete mergaite – geruoju tikrai nesibaigs, ir visiškai netiks tavo įvaizdžiui. Gal ir nėra svarbu, ką vilkėsi namuose, tačiau taip apsirengus įsidarbinti rimtoje įmonėje ar įstaigoje nepavyks. Šis stilius visiškai netinka nei darbui, nei daugeliui kitų gyvenimo sferų. Jeigu vis dėlto spintoje tokių rūbų yra daug, tačiau tu nieko bloga tame nematai, vargu ar tapsi stilinga ir skoninga moterimi.

2 psl. »

Komentarai (11)

Guste 2022-03-26 22:16
Aš noru gražei renktis
Guste 2022-03-26 22:15
Aš norui mokėti gražei renktis
Reda 2021-10-07 15:43
Kaip rengtis stiligai su pigiai rubais
Nija 2019-11-12 11:03
Aš apskritai jau noriu verkti, nes man jau beveik 30, o as nenoriu buti 30 ties.
gracie 2016-03-12 12:15
very good
Janina 2014-04-24 16:02
Vis liepia autis aukštakulniais. ne visos tai gali. Moterims skauda išsuktus kauliukus ar venas.
Ulla 2014-03-17 13:56
Straipsnio įžangoje teigiama, kad moteris turi turėti savo stilių, o paskui nubraižomi labai siauri rėmai, kaip moteris privalo rengtis, norėdama sėkmės. Nubraižyti rėmai nebūtinai sutampa su realijomis. Pvz., jeigu darbo sfera yra meninė, tai marškinėliai su kempiniuko ar peliuko mikio paveikslėliu netrukdys reputacijai. Su "must have" irgi persistengta: pvz., kam man džinsai ar tiesios kelnės, jeigu visai nedėviu kelnių?
Karolian 2012-10-09 13:40
Tiesa sakai Živilė.. :D Norėjau ta pati parašyt..:D
Živilė 2012-06-27 14:51
visai nenaudingas straipsnis
Ylva 2012-06-14 09:15
jeigu rengiesi kaip prostitutė, ką tu išmanai apie gerą skonį ir stilių? :) tau bet kas atrodys "vienuoliška"

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai