Mitai apie krūtinę

Kiek ašarų išlieja jaunos mergaitės ir merginos, svajojančios eiti per gyvenimą pakelta krūtine (visom prasmėm)... Kiek moterų, nepatenkintų tai savo krūtų forma, tai dydžiu, tai dar kuo nors... Su dailiosios lyties atstovių biustu susiję daug mitų, legendų ir kvailų prasimanymų. O juk taip norėtųsi rasti tą stebuklingą priemonę, kuri akimirksniu paverstų krūtinę grožio ir seksualumo etalonu... Tik ar toks etalonas iš viso egzistuoja?

Pirmas mitas: apie idealią krūtinę

Kad ir kaip nusiviltum, idealios krūtinės NEBŪNA. Grožio idealas kito ir kis kiekvienoje epochoje. Tikėsi ar ne, bet net ir čia vyrauja mados. Viduramžiais labiausiai vertinamos buvo tos merginos, kurios atrodė „kaip lentos“. Renesanso epochoje didesnio pasisekimo sulaukdavo pilną krūtinę turinčios dailiosios lyties atstovės, nes manyta, kad jos galės išmaitinti didelį pulką vaikelių. Kuo didesnės krūtys, tuo buvo gražiau.

Mūsų dienom dėl tokių problemų per daug sau sukti galvos nebereikia: plastikos chirurgai gali sukurti tokį biustą, apie kokį svajoja jų pagalbos paprašiusi konkreti moteris. Dabar atsirado kita mada: krūtinė turi būti ne tiek didelė, kiek sveika, stangri ir išpuoselėta. Dydis ir forma – jau ne patys svarbiausi dalykai.

Jeigu nori patikrinti, ar tavo krūtinė pakankamai stangri, pakišk po ja pieštuką. Jeigu jis tuoj pat nukrito – krūtys yra puikios formos. Jeigu ten ir liko – metas griebtis sporto ir pamankštinti krūtinės raumenis, arba... numesti svorio.

Antras mitas: krūtinė – tai raumuo, tad ją galima „pripumpuoti“ iki reikiamo dydžio

Realybė skaudi: krūtinėje raumenų beveik nėra, tad, kad ir kaip besistengsi, trim dydžiais ji nepadidės. Daugiausia krūtinėje riebalinio audinio, todėl tau pilnėjant, auga ir krūtinė. Jos išvaizda priklauso nuo to, kaip oda apima visus vidinius audinius. Ji gali išsitempti dėl įvairių priežasčių: staigių svorio pokyčių, netaisyklingos mitybos, blogos priežiūros, netgi streso. Mankšta krūtinės pasididinti tau nepadės, tačiau daryti ją verta. Kodėl?

2 psl. »

Komentarai (22)

marija 2015-07-31 10:42
taip pat kiek tau
paulina 2015-07-30 23:05
o kiek tau metu
paulina 2015-07-30 23:03
o kiek tau metu
marija 2015-07-30 23:00
aciu uz patarima
paulina 2015-07-30 22:59
pasportuok svarmenis pakelnok biski
paulina 2015-07-30 22:58
spnrtuok biski pakelnok svarmenir ir daugeu nereikia
marija 2015-07-30 22:45
paulina man ne auga krutine ka darit padek as tau busiu labai dekinga
paulina 2015-07-30 22:39
as zinau kas padeda aukti krutinei parasikitman tai padejo
paulina 2015-07-30 22:36
as turiu didele krutine o man tik 11metu o mano mamai pradejo aukti krutine nuo 12 bet as tuo zeuguosi as manau kas padeda aukti krutinei
Gabija 2015-06-20 17:49
Anksciau sveriau daugiau nei turejau, bet nuo didelio streso pradejau kusti nors man buvo tik 15m. Dziaugiausiai, bet aplinkiniai pasake, kad pradejau netekti ir grazios krutines ir uzpakaliuko. Pradejau pergyventi ir dabar mastau, kad jos tikrai nebe tokios, kokios anksciau. Bet labiausiai bijau jai jos nukars ir bus kaip nutysusios . . . as noriu graziu stangriu ka daryti?!! 8-0

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai