Mila Kunis slapčia atnaujino tėvų namus (foto)

33 metų aktorė Mila Kunis sudalyvavo savo vyro prodiusuojamame projekte „My Houzz“ ir slapčia padarė remontą savo tėvų namuose.

Mila gimė ukrainiečių šeimoje, kuri 1991-ais persikėlė gyventi į JAV. Mergaitė su broliu ir tėvais apsigyveno Los Andžele. Tuo metu ji visai nemokėjo anglų kalbos.

Jau antrą dieną po persikraustymo Mila pakliuvo į pradinę Rouzvudo mokyklą. Viename interviu aktorė pripažino, kad verkdavo kiekvieną dieną, nes nesuprato žmonių ir jų kultūros.
 
Išgarsėjusi Mila norėjo nupirkti tėvams naują namą, tačiau šie atsisakė kraustytis kitur. „Jų iš čia niekada neiškrapštysi. Jiems patinka ši vieta,“ – pasakojo Mila. Ji nusprendė atnaujinti tėvų namus – juk remonto čia niekas nedarė nuo pat 90-ųjų.

Aktorė pakeitė interjerą, tačiau kai kuriuos jos tėvų branginamus daiktus vis dėlto paliko – pavyzdžiui, tris paveikslus, kuriuos šeima parsivežė iš Rusijos. „Aš daug dirbu, kad turėčiau tai, ką turiu. Galiu įsivaizduoti, kaip dirbo mano tėvai, kad duotų man ir mano broliui viską, ko mums reikėjo“, - pasakoja aktorė.
 
Milos tėvus rezultatas nudžiugino. Namai tapo šviesesni ir erdvesni.

Aktorės mama negalėjo sulaikyti ašarų, ir pareiškė, kad naujojo interjero stilius jai labai patinka. „Kai jūs pykstate ar jums kas nors nepatinka, jūs randate daugybę žodžių, kad tai išsakytumėte. Bet kai esate laimingi – esate tiesiog laimingi“, - pridurė Milos tėtis.

Komentarai

Interjeras

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai