Merūno išvaizdos pokyčiai stulbina: dainininką sunku atpažinti

Pagrindinė nuotrauka: Naglio Bieranco, kitos - Rasos Karaliūtės

Merūnas Vitulskis, paskelbęs apie savo kalėdinių koncertų „Gražiausios dainos“ turą, sulaukė audringos aplinkinių reakcijos. „Tavęs neįmanoma pažinti, atrodai 15 metų jaunesnis. Kas atsitiko?“ – panašaus turinio žinutėmis, pamatę naujų koncertų plakatą, dainininką užbombardavo pažįstami ir gerbėjai. Paslaptis – paprasta, bet nepaprastai pasiekta: 19 prarastų kilogramų. Per tris mėnesius.

„Dabar sveriu 108, o svėriau 127 kilogramus“, - neslepia Merūnas. Dainininkas atviras – kova su viršsvoriu lydi jį visą gyvenimą ir yra ne kartą pralaimėta, tačiau jis rankų nuleisti neketina. „Aš esu tiek visko gyvenime išbandęs, kad suprantu aiškiai: paslaptis tikrai paprasta – maisto tiek, kiek reikia ir fizinis krūvis. Ir svarbiausia - norimą svorį išlaikyti, nes numesti nėra pats pagrindinis iššūkis“, - sako jis.
 Merūnas pasakoja, kad pasiryžti dar vienam svorio metimo procesui reikėjo ilgos vidinės kovos. „Viskas prasidėjo prieš pusmetį, pirmiausia mano galvoje. Viršsvoris man tikrai labai nebepatiko, nes ėmė atsirasti tiesiogiai su juo susijusių sveikatos problemų. Turėjau pirmiausia laimėti kovą su savimi, nes kai nusprendžiu, kad mesiu svorį tvirtai viduje, tuomet sureguliuoti mitybą, atsisakyti tam tikrų produktų, pradėti sportuoti jau nėra taip sunku“, – sako jis. Dainininko tikslas – 90 kg. „Na, gerai... 95 irgi jau būtų puikus pasiekimas. Svarbiausia – po to išlaikyti tą svorį, kiek įmanoma ilgiau. Geriausia – visą likusį gyvenimą“, – sako Merūnas.

„Balsui svorio svyravimai turi įtakos, tačiau tai daugiau jaučiu aš pats nei publika. Tiesiog, kai turi viršsvorį, „dainuoji lašiniais“, o kai neturi – raumenimis. Todėl nemažai operos solistų turi viršsvorį, nes tam tikra prasme dainuoti yra lengviau. Bet tikrai ne sveikiau. Dabar jau jaučiu kaip balso diapazonas praplatėjo, kvėpavimas pasikeitė, kad atsirado daugiau jėgų ir energijos net nekalbu“, – sako Merūnas.
 Dainininką labai palaiko ir jo žmona Erika, pastaruoju metu irgi stebinanti teigiamais išvaizdos pokyčiais. „Mes vienas kitą palaikome visur ir visada. Tai suteikia daugiausia jėgų motyvacijos kiekvieną dieną“, – sako Merūnas.

Merūno koncertinis turas „Gražiausios dainos“: gruodžio 12 d. – Rokiškyje, 13 d. – Mažeikiuose, 14 d. – Šiauliuose, 17 d. – Tauragėje, 18 d. – Panevėžyje, 20 d. – Alytuje, 21 d. – Marijampolėje, 28 d. - Vilniuje, 29 d. – Kaune, ir 31 d. – Klaipėdoje. Turo metu Merūną lydės „Vilniaus sinfonietta“ ir charizmatiškasis dirigentas Vytautas Lukočius, o Naujųjų metų vakarą Klaipėdoje paradui diriguos Tomas Ambrozaitis ir jungtinis uostamiesčio orkestras.
 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai