Medaus mėnuo su vaikais

Įsivaizduokite situaciją (o gal net nebereikia, nes ji – puikiai pažįstama?): vieniša mama susitinka su vienišu tėveliu, ir nusprendžia sukurti šeimą. Ar įmanoma iškeliauti į povestuvinę kelionę kartu su vaikais ir pasimėgauti medaus mėnesiu?

Jei norite, kad išvyka būtų maloni ir nevirstų tikru pragaru, įsiklausykite į šiuos paprastučius patarimus.

Keliaukite protingai. Tikėtina, kad visą gyvenimą svajojote apie safarį arba kelionę į Maldyvus, tačiau šiuos sumanymus greičiausiai teks pamiršti. Pasirūpinkite, kad iki tolimiausio kurorto būtų ne daugiau kaip 4–5 valandos kelio, keliaukite be persėdimų. Taip pat pageidautina, kad būtų kuo mažesnis laiko skirtumas. Vaikams kelionės apskritai yra gana sunkus išbandymas.

Rinkitės kurortus šeimos poilsiui. Kai kurie viešbučiai siūlo animatorių paslaugas. Tai reiškia, kad vaikai galės žaisti su bendraamžiais ir bus prižiūrimi profesionalų, o jūs turėsite daugiau laiko vienas kitam.

Pasiimkite į kelionę lagaminą su kostiumais. Tai gali būti ir nedidelis krepšys su seksualiais apatiniais, ir kiti medaus mėnesio „džiaugsmai“. Šiaip ar taip, jūs juk leidžiatės į romantišką kelionę, tad nepraleiskite progos!

Leiskite laiką visi kartu. Galimybė pabėgti nuo visų ir likti dviese, žinoma, gerai, tačiau nereikėtų pamiršti ir mažųjų. Pasidarykite ekskursiją, paplaukiokite kartu jachta, sudalyvaukite renginyje. Tegul medaus mėnuo paliks ryškių prisiminimų ne tik jums, bet ir jūsų atžaloms!

Komentarai

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai