Mano vyras – mamytės sūnelis. II dalis

Jei seniau niekuomet nenustatinėjai jokių taisyklių, o tavo brangiausiojo mama niekuomet nenukrypdavo nuo savųjų, neturėtum stebėtis, kad jis ramia širdimi gali palikti tave lovoje ir lėkti pas mamytę valgyti karšto pyrago. Esmė ne tame, kad ji tampo tavo vyrą už virvelių. Esmė tame, kad tu nepasistengei tų virvelių perimti į savas rankas. Mes, moterys, dažnai darome vieną klaidą: tikimės, kad vyrai mus supras iš nepatenkintos veido išraiškos, ironijos ar paprasčiausio nekalbėjimo. Bet jie minčių neskaito. Jei esi nepatenkinta, turėtum būtent taip ir pasakyti. Aiškiai ir suprantamai.

Kodėl moterys metų metais tyli ir kenčia tokį vyro elgesį? Dažniausiai dėl to, kad bijo būti paliktos, bijo, kad stojusius tarp vyro ir jo motinos, liks antroje vietoje, nes brangiausiasis pasirinks mamą. Ir vis dėl to, kiekviena moteris turėtų suprasti, kad mylintis vyras padarys viską, kad ji būtų laiminga, vadinasi jis sugebės išlaviruoti tarp tavo ir jo mamos reikalavimų bei poreikių.

Aiškiai leisk vyrui suprasti, kad tu neketini konkuruoti su jo motina: ji keitė jo sauskelnes, gali pagaminti jo mėgstamiausius patiekalus, ji pažįsta jį ilgiau nei tu ar bet kas kitas. Jo venose teka motinos kraujas. Jeigu vyras myli savo mamą ir jų santykiai puikūs, tau nepavyks tarp jų atsistoti, todėl net neverta bandyti tą daryti. Na, o jei vyrui jo motina nėra tokia jau mylima ir svarbi, tuomet turėtum gerai pagalvoti, ar tai tikrai tas vyras, su kuriuo tu norėtum gyventi? Juk mama kiekvienam žmogui turėtų būti brangiausias žmogus.

Tačiau tu, be abejonės, gali susigyventi su savo vyru ir jo motina, pasinaudodama savo galiomis nustatyti tam tikras normas, kurios būtinos jūsų santykiuose ir kontroliuodama tai, ką tu tikrai gali kontroliuoti. Vietoje to, kad viena paniurusi gulėtum lovoje, kai jis išeina pakviestas mamytės, turėtum pasakyti kažką panašaus į tai: “Klausyk, aš žinau, kad tu myli savo mamą ir padarysi dėl jos viską, tačiau man nepriimtina, kad tu palieki mane ir mažylius vienus tam, kad padėtum mamai, kai ji gali puikiai apsieiti ir be tavo pagalbos. Jei tu ketini eiti pas mamą tokiu metu, tuomet pasilik ten nakvoti”.

2 psl. »

Komentarai (7)

kamentarcikas 2013-07-06 20:09
Tai vat materiskes kiek jus isledziate laiko visokiems pazinimams :)Tai bent praktika busimoms Mamackoms:))))))))))))))))))))
adas 2013-02-25 12:33
Without any investment you can earn $200.00USD/day. Visit http://www.easyworkhome.com/?u=Tomasekas
ji 2012-02-20 16:59
mano waikinas mamos sunelis ji issimilejisu sawo sunu nenormaliai pawydi, taip meiles dramones...
Diana 2012-02-04 00:23
Ne visi vyrai yra geri ir ne visos anytos yra protingos, kad sugebetu dalintis meile savo sunui su marcia. Mano atveju, anyta dziaugesi, kad sugebejo valdyti savo sunu ir kad siam motinos nuomone buvo svarbesne, nei zmonos. O protinga anyta, noredama matyti sunu laiminga, darys viska, kad jis su zmona gyventu santarveje, sugebes ,,paleisti" sunu nuo saves, suprasdama, kad tai nauja seima ir gerbs ju abieju nuomone ir sprendimus...
Karinna 2012-02-01 18:18
Tik vyrai taip sako kad myli visus vienodai o mama labiausiai kam tokie vyrai reikalingi
Kvaputė 2012-01-25 12:23
Ačiū dievui, mes tokių bėdų neturėjom
Gilė 2012-01-25 10:41
Vyras mamą ir žmoną myli skirtingai. Ir tuo viskas pasakyta.

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai