Vyrai "mamyčiukai"

Nesinori pripažinti, bet mūsų dienomis yra nemažai vadinamųjų „mamyčiukų“ – vyrų, kurių gyvenimą valdo motina. Užtenka jai piršteliu pamoti, ir sūnelis paklusniai vykdo visus jos nurodymus, meta pradėtus darbus ir, palikęs žmoną, skuba jai į pagalbą. Jeigu tau teko „laimė“ ištekėti už tokio, tavęs tikriausiai nepaguos faktas, kad su panašia situacija kasdien taikstosi daugybė nelaimingų moterų.

Kodėl suaugęs vyras nesugeba pasakyti „ne“? Kodėl motina net ir vedusiam sūnui daro tokią stiprią įtaką? Į šiuos klausimus daugelis ieško atsakymų ir, kas blogiausia, tos pačios moterys prigalvoja begales priežasčių ir pateisinimų, kodėl jų vyrai vis dar įsikabinę mamos sijono. O tiesa viena: jie tokie, nes pačios moterys jiems leido tokiais būti.

Ar nori sužinoti, kodėl jis šoka iš jūsų lovos, vos tik sulaukia eilinio motinos skambučio? Mamytė nustatė tam tikras taisykles ir reikalavimus, o tu, deja, nesugebėjai, todėl dabar kenti pasekmes.

Jeigu vyras tave myli, jis bus šalia, kai tau to reikia. Nustatyk šiokius tokius standartus, pakreipsiančius santykius reikiama linkme. Suprask: kai niekas nenurodinėja ir nieko nereikalauja – nėra tikslo stengtis. Kam gi pyktis su mama, jei galima jai paklusti? Juk žmona tam neprieštarauja...

Klausimas: jei tu pati nesugebi aiškiai suformuluoti savo poreikių ir nustatyti taisyklių, kieno taisyklėmis jis vadovausis? Žinoma, kad savo motinos. Juk ji pirmoji aiškiai nustatė, su kuo ji taikysis ir su kuo ne. Jeigu jinai liepė jam nusiplauti rankas prieš maistą, grįžti namo dar nesutemus, lankyti šeštadieninę mokyklą, ginti savo sesę ir visuomet klausytis mamos, jis elgsis taip, kaip nori ji. Suprask, kad tai jam įprasta, taip jis gyveno visą savo gyvenimą. Jam nei karto neteko pasipriešinti ir jis to nepadarys tol, kol jam nereikės rinktis tarp tavų ir jo mamos taisyklių.

2 psl. »

Komentarai (10)

Gintare 2016-08-11 00:05
Aciu die as neviena :D jau buvau pradejusi galvoti, kad tai normalu :D
Jonas 2015-10-13 23:44
Nu yra tiesos bet ir yra minusu jai.motina.turi tarkim sirdies problemu kaip motinai gali sakyt priesingai.juk skaudini tai viena beto aisku motina turi.suprast kad.sunus turi.seima ir visa.kita bet zmona ir turi suvokt kad.vyro motina galbut sveikata silpnesne !!!
ir beto.žmona.turetu.džiaugtis kad turi.vyra gera jausminga kad.ir tavve myles.rupinsis tavim ir.tavo vaikais taip.pat gwrai nuoširdžiai

kaip juk yra pasakyta pastebekit kaip sunus elgesi su motina pagarbei.ar.grubei ir pamatysit koks.yra jusu busimas.ar.esamas.vyras geras blogas ar dviveidis be jausmi melagis.
Alma 2015-08-04 15:40
Mano vyras mamyciukas buvo iki 28 metų. Po to mėgino save šeimai skirti. Uošvienė tai pajutusi 7 ryto atlėkė suvaidinti spektaklį apie marčią, kuri atėmė iš jos sūnų ir padarė ją neaimingą. Kai šis numeris nepavyko jos naudai, tai nutarė ignoruodama mane kas naktį verkti ir sujaudinti sūnaus širdį. Taip tęsiasi jau 5 metai. Viena laimė, kad gyvena apie 200 km nuo mūsų!
mhm... 2015-04-08 14:27
Įdomu buvo paskaityti straipsnį, bet viena tik galiu pasakyti... aš kalbėjau daug, bet iš jo tyla ir viskas atrodo jog į vieną atėjo pro kitą išėjo... gražiai kalbėjau... daug verkiau ir verksiu ateiti... jam mamyte visą gyvenimą yra surašius į tam tikrus punktus... kada eiti įsidarbinti, kada apsipirkti ir tik su ją, kada jam ir tuoktis ir vaikus planuoti ir t.t... aš bejėge jau visam šitam spektakliui...
Nepažįstamoji 2014-12-18 16:01
Su mano draugu tai pat manau ateityje bus problemų, dėl jo elgesio su mama. Kai tik atvažiuoja pas manes, su mama per diena prakalba nežinau kiek laiko..vos tik parašo iškart lekia paimt iš darbo,jug ji negali pareiti pėsčia... oj ne.. Viską tariasi, apie viska kalba daugiau su savo mama negu su manimi....o jeigu pasaau ką nors prieš, iškart užsipuola, jog atseit aš nieko nežinau. Nueinam į parduotuvę, ieško ką nupirkt mamai. Siaubas! Pogalais, gi man reikia tikro vyro!
Moteris 2014-10-27 13:38
Mano vyras mamyčiukas...nors ne mamyčiukas, bet tėvučiukas. Be jo nuomonės jis nei žingsnio, šeima paskutinėje vietoje...Bijo toliau nei metrą gyventi be tėvų...sunku šeimai su tokiu...gaila,kad aukojama šeima....moterys....auginkite savo sūnus vyrais....nes tokie dalykai ateina dėl netinkamo auklėjimo.
Ugnė 2014-06-12 18:11
Kol vyras neišmoks pasakyti mamai ne ,tol toliau jinai ji laikys mažu sūneliu ir šogdins jį pagal savo dudelę. Kita vertus gal pačioms būsimoms žmonoms reiktu pastatyti vyrus i vieta ir nustatyti ultimatuma ,pastatyti vyra pries fakta ,jog ne su mama jis gyvens likusi gyvenima ,tai kad tegu gal sprendzia ar toliau nori šokynet pagal mamos taisykles , ar pagaliau susiprotes ir to nebedarys .Na , bet jei toliau nusprestu šokyneti , tai gal tegu ir lieka gyventi su savo mama, nafik tuos mamyciukus
edgaras 2012-08-07 22:04
nors man 24 ir dar gyvenu su tevais (nors ir mokuose kaip nuomodamasis kambari, vis del to anglijoje gyvenam) nepavadinciau to mamyciukiskumu, bet dazniausia klausimas buna, o dieve, tu dar su tevais? kiek tau? na taip taip zinau... bet as gyvenau vienas, nieko ziauresnio nera teke patirti, jau geriau su tevais negu vienam....
tomas 2012-07-21 15:45
Eiline gaidine puslapio propoganda :D
Diana 2012-07-20 13:48
o kas liepia rinktis mamyčiukus? :)

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai