M. Mikutavičius apie konfliktą su įsismarkavusiu žiūrovu: „Jis rodė vidurinius pirštus ir spjaudė į sceną“ (video)

Kūrybinės komandos nuotr.

Paskutinės projekto „X Faktoriaus“ vasara“ laidos svečiai – Marijus Mikutavičius ir Saulius Prūsaitis. Projekto teisėjai papasakojo, kuri daina jiems yra labiausiai nusibodusi ir ko reikia dalyviui norint laimėti projektą.

„Jis turėtų būti kitoks nei aš, nes aš niekada gyvenime nebūčiau laimėjęs „X Faktoriaus“. Aš tikrai nuoširdžiai taip galvoju“, – įsitikinęs M. Mikutavičius.

„Jeigu nori laimėti, turi kaip dalyvis tai parodyti“, – į klausimą, ko reikia norint tapti „X Faktoriaus“ nugalėtoju, atsakys S. Prūsaitis.
 Na, o kaip sukurti dainą, kuri taptų šalies hitu? Dainos „Norim šokt“ atlikėjas turi atsakymą. „Tai turi būti užtaisas, kartais užtenka ir vieno žodžio. Tai turi būti pagautas momentas, kurį supranta labai daug žmonių“, – receptą atskleidžia S. Prūsaitis.

M. Mikutavičius „X Faktoriaus“ vasara“ laidos metu prisimins ir įvykį, kuomet jam teko raminti agresyviai nusiteikusį koncerto žiūrovą. Dainininkas nusprendė pamokyti įsismarkavusį klausytoją, kuris koncerto metu rodė vidurinius pirštus ir spjaudė į sceną. „Paleidau kojas į darbą“, – pasakos atlikėjas.

Jau rugsėjo mėnesį per TV3 – ilgai laukta „X Faktoriaus“ premjera. Didysis muzikinis šou prie ekranų suburs pasiilgusius nesuvaidintų emocijų. Jau rugsėjo mėnesį šiuos populiarius dainininkus TV3 žiūrovai išvys „X Faktoriaus“ teisėjų kėdėse. Kam M. Mikutavičius ir S. Prūsaitis pasakys „taip“, o kam projekto durys nebus atidarytos?
 


 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai