Lūkesčiai ir realybė (II dalis)

Deja, moterys labai dažnai pervertina natūralius nuotaikų svyravimus, įsivaizduoja, kad dabar joms galima beveik viskas, nebekontroliuoja savęs net ir tose situacijose, kuriose gali tai padaryti. Vyrai sutrinka: ar toks elgesys iš tiesų susijęs su nėštumu, ar viso labo tėra bandymas manipuliuoti? Dažniausiai linkstama manyti, kad teisingas yra antrasis variantas. Ar reikia stebėtis, kad nemaža dalis manipuliacinio pobūdžio lūkesčių taip ir lieka nepateisinti? Nesidangstyk savo nėštumu ir neversk aplinkinių šokinėti pagal tavo dūdelę – jis tokios teisės nesuteikia.

Draugai ir pažįstami

Paprastai būsimosios mamytės tikisi, kad geriausios draugės visada turės laiko jas išklausyti. Kuo žmogus artimesnis, tuo didesni jam keliami reikalavimai, tad nenuostabu, jei moteris nori, kad draugė dėl jos pakeistų savo įprastą gyvenimo ritmą. Jeigu anksčiau nuolat eidavote kartu į parduotuves ar renginius, linksminotės, dabar viskas turi keistis ne tik tau, bet ir tavo draugei. Jeigu jau vis dėlto susitarėte nueiti į parduotuvę, tai tik į specializuotą – skirtą būsimosioms mamytėms ir vaikučiams. Dažniausiai šie lūkesčiai nerealizuojami, tad tampa priežastimi įsižeisti ir netgi išsiskirti. Nereikia pamiršti, kad nėščia esi tu, o ne ji. Jeigu tavo draugė net neketina artimiausiu metu turėti vaikelio, labai sunku rasti bendrų pomėgių ir interesų. Jai nesuprantamos tavo problemos, jai nuobodu tose parduotuvėse, kurios tau tokios artimos, ir ji visiškai nenori keisti savo gyvenimo. Po truputį ryšiai silpsta, ir kyla mintis, kad ji nėra tikra draugė. Bet nereikia jos kaltinti – jai tikrai sudėtinga tave suprasti. Gali būti, kad po kelerių metų, kai kai ji pati turės vaikutį, jūs ir ir vėl pradėsite bendrauti, nes atsiras bendrų pokalbio temų ir interesų.

2 psl. »

Komentarai (2)

Rena 2012-01-19 13:52
Kur penktas žingsnis? :D
Kirstukas 2012-01-19 10:29
Viskas labai gerai pažįstama. Turėjau tokią kolegę, kuri įsivaizdavo, kad nėščiosioms galima viskas. Kol neišėjo atostogų, visi apie ją šokinėjo kaip apie svarbiausią personą. Tik nedaugelis iš tiesų tinkamai įvertino situaciją ir į akis sakė, ką mano apie tokį elgesį.

Gimdymas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai