Kvepalai vyrams ir moterims, internetu ir tiesiai iš Paryžiaus

Gebėjimas užuosti žmogui – ypatingas. Per kvapą mes pažįstame pasaulį, kuriame asociacijas, vertiname maisto šviežumą, savo kvapu siekiame nustebinti kitus. Žmogaus išmonė ir kūrybingumas jau pačiais seniausiais laikais padėjo sukurti parfumerijos meną, kuris ir šiandien yra ypač populiarus. Kvepalai vyrams ir moterims, internetu ir ne tik, šiandien visame pasaulyje parduodami kas kelias sekundes. Visi turime savo kvapą ir ieškome geriausių būdų, kad mūsų kvapas kitiems teiktų pačias geriausias asociacijas. Jeigu laikote save tikru kvapų mėgėju, galbūt šių švenčių proga niekas labiau nenudžiugintų negu kvapni kelionė į kvepalų muziejų?

Paryžius – mados ir kvepalų sostinė. Čia įsikūręs visame pasaulyje garsus „Fragonard“ parfumerijos muziejus. Muziejaus ištakos mena dar 1926 m., kada buvo įkurti ypatingi kvepalų meno namai. Muziejuje galite išvysti kompozicijas, menančias net tolimus Antikos laikus. Čia susipažinsite ne tik su per amžius kitusia kvapų įvairove, bet ir kvepalų buteliukų dizaino subtilybėmis. Jeigu kada nors teko lankytis Kairo istorijos muziejuje, kur galite matyti bene visus senovės civilizacijos pėdsakus, tai „Fragonard“ kvepalų muziejuje pamatysite kvepalus iš Antikos, Romos imperijos, Egipto, Kipro laboratorijų, atrasite Renesanso laikais pagamintus kvapus, turėsite galimybę apžvelgti ekspoziciją nuo seniausių iki pačių moderniausių laikų. Kaip šių laikų parfumerijos meno viršūnė pristatomi „Christian Dior“, „Guarlain“, „Shalimar“ aromatai. XIX a. laikus menančioje aplinkoje be abejonės pasijusite ypatingai ir patirsite, ką išties reiškia kvepalų galia bei, žinoma, įsigysite pačių įvairiausių kvapų. Grasas apskritai yra laikoma pasaulio kvepalų sostine, todėl čia rasite be galo daug kvepalų parduotuvėlių, įvairių dirbtuvėlių, kvapnių odos gaminių dirbtuvių. Tiesa, ne tik Prancūzijoje galite atrasti magišką kvapų pasaulį – nuostabų kvepalų muziejų galite aplankyti ir Vokietijoje, Kelno mieste. Muziejus veikia visomis savaitės dienomis, todėl jei keliaujate Kelno apylinkėse, nepraleiskite progos pamaloninti savo nosis. Kvepalai vyrams ir moterims, internetu ir parduotuvėse, perkami milžiniškais kiekiais, tačiau pripažinkite, kad buteliukas iš kvepalų parduotuvės prekybos centre niekada neprilygs istorine dvasia alsuojančioms lauktuvėms iš kvepalų sostinės.

Lietuvių tauta taip pat mėgsta kvėpintis. Yra žmonių, kuriems visada svarbu turėti savo mėgstamiausią  kvepalų buteliuką, yra tokių, kurie kvepalų turi įvairiausioms progoms. Visai neseniai su malonumu skaitėme straipsnį apie vieną šaunią panevėžietę, kurios kolekcijoje puikuojasi daugiau nei tūkstantis mažų įvairiausių kvepalų buteliukų. Turbūt daugeliui net pagalvojus darosi saldu – kokią skirtingą aurą ir nuotaiką moteris kasdien aplink save gali išgauti. Portalo pigu.lt atstovai teigia, kad parfumerija išlieka tarp populiariausių prekių kategorijų jų internetinėje prekybos platformoje. Artėjant didžiosioms metų šventėms kvepalai vyrams ir moterims, internetu ir ne tik, parduodami rekordiškai dideliais kiekiais. Nustebinkite savo artimuosius kvapniomis dovanomis arba kelione į kvapų šalį šių švenčių proga.
 

Komentarai (1)

Rosita 2021-10-29 15:19
<a href="https://swissmade.lt/collections/moteriski-kvepalai">swissmade.lt</a> yra nerealių nišinių kvepalų.. jau ne pirmą buteliuką esu nusipirkusi, ir dar pirksiu.

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai