Kuo užsiimti nėštumo metu?

Nėštumas – palankus metas užsiimti veikla, kuriai anksčiau tiesiog nerasdavote laiko. Dalinamės keliomis idėjomis, kurios gali praskaidrinti ir jūsų dieną!
 
Dekupažas. Norite, kad namai būtų gražūs ir jaukūs? Rinkitės dekupažą. Tai – labai populiarus ir mėgstamas užsiėmimas tarp būsimųjų mamyčių. Dažniausiai dekoruojami įvairūs buityje naudojami daiktai, baldai.
 
Interjero dizainas. Mažylio atėjimas į šį pasaulį – svarbus įvykis, kuriam paprastai tenka ruoštis iš anksto. Tai apima ir vaiko kambario interjero kūrimą. Padarykite ar papuoškite vieną kitą elementą savomis rankomis, perstatykite baldus, pakeiskite sienų apmušalus. Tai tikrai labai smagu!
 
Nėrimas ir mezgimas. Jei netikite prietarais, galite pradėti megzti ir nerti batukus, kepurėles, kojinaites, žaisliukus. Daugelį nėščiųjų tokia veikla atpalaiduoja, leidžia sustiprinti ryšius su mažyliu.
 
Kulinarija. Niekam nėra paslaptis, kad nėštumo metu tenka pakoreguoti savo mitybą, valgyti sveikesnį ir naudingesnį maistą. Tai atveria naujas galimybes eksperimentams virtuvėje. Ieškokite sveikų patiekalų receptų, pajuskite gaminimo malonumą. Juk daugumos patiekalų neparagausite niekur kitur – tik namuose.
 
Piešimas. Jis ramina, padeda išlieti emocijas. Užsiėmimas teigiamai veikia ir dar negimusį mažylį. Savo piešiniais galima papuošti namus.
 
Skrebinimas. Originalių atviručių ir knygų viršelių kūrimas – dar vienas nėščiųjų ir mamyčių mėgstamas užsiėmimas. Jūs galite papuošti būsimojo vaikučio nuotraukų albumą, pasitelkti savo fantaziją ir pačias įvairiausias medžiagas (žurnalus, juosteles, dovanų dėžutes ir pan.).
 
Joga nėščiosioms. Tinka, jei neprieštarauja gydytojas. Užsiimti vienoms nepatartina, kad nepakenktumėte sau ir mažyliui – reikalingas instruktorius. Joga padeda pamiršti stresą ir daugumą nėščiųjų varginančią varikozę.
 
Vandens aerobika. Kaip ir jogos atveju, užsiimti galima tik gydytojui leidus. Tai padeda nepriaugti nereikalingo svorio ir sumažina stuburui tenkančią įtampą.
 
Muilo virimas. Užsiėmimas smagus ir naudingas – galėsite pasigaminti natūralių kosmetinių priemonių sau ir savo artimiesiems.
 
Fotografavimas. Fotografuoti galima viską, kas šaus į galvą – tai labai smagus laisvalaikio leidimo būdas. Kas žino, gal vėliau tai taps ir jūsų pajamų šaltiniu?
 
O ką norėtumėte nuveikti jūs?

Komentarai

Nėštumo planavimas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai